باربری آرژانتین | اتوبار آرژانتین | 88572219-021


باربری آرژانتین

آیا قصد جابجایی وسایل خود را دارید؟!!!

آیا مایل هستید در سریع‌ترین حالت ممکن لوازم تان را به مقصد مورد نظر برسانید؟!!! نمی دانید می توانید به کدام یک از اتوبار ها در سطح تهران اطمینان نمایید؟؟!!!

قیمت های باربری در کنار کیفیت برتر برای شما اولویت دارد؟!!!

چنانچه جوابتان به تمامی سوالات فوق مثبت است پیشنهاد می‌کنم امروز در کنار ما باشید چرا که ما با یک پیشنهاد ویژه در خدمت شما هستیم تا بسیاری از دردسرهای جابجایی لوازم را از دوش شما عزیزان برداریم و با کیفیت بالا لوازم تان را به مقصد مورد نظرتان برسانیم .پیشنهاد ویژه ی ما انتخاب مجموعه خدمات  تهران باربری می باشد که می تواند برترین خدمات باربری آرژانتین را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. کادری مجرب و حرفه ای ، قیمت های استثنایی، تجهیزات به روز و پیشرفته ،تجربه کاری بالا و بسیاری از ویژگی‌های دیگر تنها با انتخاب  مجموعه ارائه دهنده باربری آرژانتین در اختیار شما است، در نتیجه فقط کافیست تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید  تا برترین خدمات مان را در اختیارتان قرار دهیم.

 شعبه شرق تهران 

021-88572219

021-88679369

خدمتی صادقانه:

مجموعه ارائه دهنده باربری آرژانتین با برخورداری از ۲۰ سال سابقه خدماتی در کنار شماست تا تمام مراحل باربری را با کیفیت بالا برای تان انجام دهد. ماه عسل این بیست سال  سابقه آشنایی کامل با نیاز شما مشتریان عزیز می باشد که به مجموعه تهران باربری کمک نموده همواره خدمتی رو به جلو و برتر را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد، و بی شک یکی از پارامتر های مهم در زمینه ی انتخاب مجموعه باربری تجربه کاری و پیشینه خدماتی آن مجموعه می باشد در نتیجه و با توجه به تمام صحبتهایی که ارائه نمودم تهران باربری می‌تواند یکی از هوشمندانه ترین انتخاب ها برای شما عزیزان که قصد جابجایی لوازم خود را دارید  باشد.

تضمین صد در صدی سلامت بار:

یکی از مهم‌ ترین کارهایی که مجموعه‌ های ارائه دهنده خدمات  باربری باید آن را تضمین نمایند سلامت ۱۰۰ درصدی بار شما تا پایان مراحل باربری می باشد.  اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه ؟!!باید خدمتتان عرض نمایم که با ارائه بسته بندی های ایمن و با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته یک مجموعه باربری می تواند سلامت بار شما را تا پایان کار تضمین نماید. مجموعه ی درخشان  تهران باربری نیز با به کارگیری علم روز دنیا و‌ تجهیزاتی پیشرفته  همچون وکیوم های بیست متری و ۹۰ متری ،چسب اسکات پهن ،روزنامه باطله، طناب، پتو، موکت، کارتون های رگال دار،کارتون های مقاوم پنج لایه ،کیسه های حباب دار، ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه، پک های ضدعفونی شده،  لایف پک ها، فوم ضربه گیر و بسیاری از تجهیزات دیگر می‌تواند ضمانت سلامت صد درصدی لوازم شما تا پایان مراحل باربری باشد.در نتیجه نگران آسیب به لوازمتان حین جابجایی نباشید و با خیال راحت باربری آرژانتین را به ما بسپارید .

۴ توصیه اساسی باربری:

 1. ۱_یکی از اولین پیشنهاد های ما به شما در زمان جابجایی وسایل تفکیک لوازمی که استفاده نمی کنید می باشد چرا که این کار باعث می شود وزن وسایل که یک عامل تاثیر گذار در قیمت ها می باشد به صورت چشم‌ گیری کاهش یابد.
 2. ۲_توصیه ی دوم ما به شما همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره نمودم ،این است که از خدمات بسته بندی  ما استفاده نمایید چرا که امنیت وسایل شما بالا می رود و از طرف دیگر اگر وسایل به صورت اصولی بسته بندی شوند حجم کم تری را اشغال می نمایند و شما دیگر لازم نیست از وسایل حمل و نقل متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر استفاده نمایید .
 3. ۳_توصیه ی بعدی مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات باربری آرژانتین  به شما این است که آخرین کارتنی که قرار است باریگری شود را از وسایل مهم و ضروری که بعد از نقل مکان کردن به محل جدید سریع مورد استفاده قرار می گیرد پر کنید چرا که آخرین جعبه ی باریگری شده توسط کارکنان ما اولین جعبه ای است که در محل جدید تخلیه می شود.
 4. ۴_سعی کنید مدارک مهم و وسایل با ارزش مانند طلا ،پول و … را نزد خود نگاه دارید.

بیمه ی رایگان باربری :

همیشه مجموعه ای که به کیفیت خدماتی خود اعتماد دارند سعی می نماید تمامی خدمات خود را همراه بیمه نامه در اختیار مشتریان  قرار دهد، در همین راستا مجموعه ی ارائه دهنده باربری آرژانتین نیز از آنجایی که به کیفیت خدماتی که در زمینه باربری ارائه می دهد ایمان دارد از صفر تا صد تمامی خدمات باربری را همراه بیمه نامه رسمی باربری ارائه می دهد تا خیال شما از جهت کیفیت خدماتی که در اختیارتان قرار می گیرد راحت باشد .در نتیجه اگر نگران آسیب به لوازم در حین جابجایی هستید بیمه نامه ی رایگان مجموعه بزرگ تهران باربری را از دست ندهید و همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمایید.

021-88572219

021-88679369

حمل اثاثیه منزل:

ايده‌آل‌ترين و برترین خدمات اسباب کشی در سراسر تهران را از ما در اتوبار تهران باربری بخواهيد چرا که بهترين تجربه اثاث کشی منزل در تهران را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان می‌آوريم. ما تجربه زیادی در زمینه جابجای بار داریم و جلب رضایت مشتریان یکی از اصلی‌ترین الویت های ما بشمار می‌رود. در صورتیکه قصد جابجایی دارید مخصوصا در دوران کرونا تنها کافیست با ما در مجموعه ی ارائه دهنده ی باربری آرژانتین  در تماس باشید.قطعا اثاث کشی در کرونا دغدغه‌های شما را بسیار بیشتر نموده است.اگر در روزهای کرونایی مجبور به جابجایی منزل و محل کار خود هستید، ما  به شما کمک می‌کنیم بدون دغدغه و نگرانی اثاث کشی کنید. ما با در اختیار قرار دادن نیروهای سالم و مبرا از ویروس کرونا به شما کمک می‌کنیم محل جدید را بطور کامل ضدعفونی و سالم سازی نمایید.

نرخ های مصوب و منصفانه:

قیمت گذاری  باربری یکی از حساس ترین مراحل ای می باشد که در مبحث جابجایی وسایل وجود دارد چرا که قیمت های یک باربری تحت تاثیر عوامل بیشماری می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می نمایم،  اما باید خدمتتان عرض کنم که مجموعه ی ارائه دهنده باربری آرژانتین با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی زیر نظر اتحادیه صنف حمل و نقل نازل ترین قیمت ها را جهت جابجایی لوازم شما در نظر می گیرد و شما با انتخاب اتوبار حرفه‌ای تهران باربری می توانید هزینه های یک باربری را به نفع خود کاهش دهید. در نتیجه تلفن را بردارید و همین الان با مشاورین رایگان مجموعه ی درخشان تهران باربری تماس حاصل فرمایید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ها :

همان طور که پیش تر به این موضوع اشاره نمودم قیمت گذاری یک باربری بسیار مهم و حساس است چرا که در مبحث قیمت گذاری ها عوامل متعددی دخیل می باشند که باید یک به یک آن ها را بررسی کرد به همین خاطر ما برخی از موارد تاثیر گذار در قیمت ها را برای شما مرور می کنیم که بیشتر با روند قیمت گذاری یک باربری آشنا شوید. این عوامل شامل:فاصله ی بین مبدا تا مقصد، تعداد طبقات موجود در ساختمان، تعداد کارگران در خواستی، تعداد و نوع وسایل نقلیه انتخابی از طرف شما،بار نامه و بیمه نامه ی باربری، تناژ باز یا همان وزن وسایل که یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در مبحث قیمت گذاری ها می باشد،بسته بندی لوازم و ….شما با شناسایی این موارد می توانید در قیمت های باربری صرفه جویی کنید و برای مثال با جدا سازی وزن وسیله های بلا استفاده از لوازم مهم و ضروری قیمت های باربری را به نفع خود کاهش دهید.

تضمین قیمت:

یکی از ویژگی‌های برتر مجموعه ارائه دهنده باربری آرژانتین  که آن را از سایر اتوبار ها در سطح تهران متمایز می سازند، ارائه تضمین قیمت تا انتهای باربری است چرا که شاید بارها شاهد این بوده اید که مجموعه های ارائه دهنده خدمات باربری  در ابتدای مسیر قیمت هایی را عنوان می‌کنند اما در انتهای کار با بهانه‌ های مختلف قیمت‌ ها را افزایش می‌دهند اما نگران این موضوع دیگر نباشید چرا که این مشکل را نیز مجموعه تهران باربری با امکان قیمت دهی هوشمند و پرداخت الکترونیک کلیه وجه باربری حل نمودم .در نتیجه شما با انتخاب مجوعه ی تهران باربری دیگر نگران افزایش قیمت ها در پایان مراحل باربری نباشید.

باربری با سرویس کامل:

شما می توانید با خیال راحت و بدون تجربه هیچ گونه استرسی تمام مراحل باربری را به ما بسپارید ،چرا که اگر وقت کمی دارید و یا مایل هستند بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید ،باربری با سرویس کامل مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات باربری آرژانتین   بسیار مناسب شما عزیزان می باشد چرا که تمام مراحل باربری را که شامل بسته بندی ،بارگیری ،جابجایی و چیدمان لوازم می شود را بدون دست زدن به حتی وسیله ای پشت سر خواهید گذاشت . باربری با سرویس کامل بسیار مناسب کسانی است که وقت کمی دارند و یا مایل هستنید بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارند.پس وقت را از دست ندهید، تلفن را بردارید و با انتخاب خدمات باربری با سرویس کامل تهران باربری  یک جابجایی ایمن ،سریع و بی درد سر را پشت سر بگذارید.

021-88572219

021-88679369

کادر مجرب و حرفه ای:

یکی از ویژگی ‌های برتر مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات باربری آرژانتین  برخورداری از پرسنل توانا، مسئولیت ‌پذیر ،کارآزموده و اخلاق‌مدار می باشد که در تمام مراحل باربری در کنار شما هستند تا یک جابجایی بی دردسر را به راحتی پشت سر بگذارید. کارکنان ما لوازم شما را همچون وسایل خود می دانند به همین دلیل تمام تلاش خود را به کار می‌ گیرند تا به بهترین شکل ممکن وسایلتان را به مقصد مورد نظر برسانند .فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا برترین پرسنل که تجربه کاری بالایی دارند در زمینه باربری را  در اختیارتان قرار گیرد ،کارکنان این مجموعه همگی با دقت و وسواس بالا انتخاب شده اند تا ماه عسل ارائه ی تمامی خدمات برای شما عزیزان رضایت  بخش باشد.

 

ناوگان مجهز باربری:

یکی از ویژگی های برتر ارائه دهنده ی خدمات باربری آرژانتین برخورداری از وسایل نقلیه ی ایمن،مسقف،موکت کاری شده و متنوع می باشد که شما می توانید فقط با یک تماس و متناسب با لوازمتان یکی از وسایل نقلیه را که شامل کامیون،وانت،نیسان،خاور شش متری و هشت متری، ایسوز  هیواندا و … می شود را در اختیار خود داشته باشید. با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا بر اساس نوع ،وزن و حجم لوازمتان در انتخاب ماشین حمل و نقل مناسب راهنماییتان کنند.

۱۲ ویژگی برتر تهران باربری:

 • ۱_ارائه ی خدمات باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل
 • ۲_بر خورداری از مشاورین با تجربه و صادق  در زمینه ی باربری.
 • ۳_حمل هر گونه وسیله ای با بالاترین امنیت
 • ۴_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
 • ۵_برخورداری از پرسنل توانا،آموزش دیده،اخلاق مدار و کار بلد
 • ۶_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا پایان باربری با امکان قیمت دهی هوشمند و پرداخت الکترونیک وجه باربری
 • ۷_خدمات رسانی سریع و بدون اتلاف وقت
 • ۸_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،متنوع،مسقف و موکت کاری شده
 • ۹_ارائه ی خدمات وی آی پی به درخواست مشتریان عزیز
 • ۱۰_ارائه ی ویژه ترین خدمات بسته بندی همگام با برترین متد روز اروپا
 • ۱۱_برخورداری از کارشناسان و ناظران که بر کیفیت و نحوی اجرای مراحل باربری نظارت می‌نمایند.
 • ۱۲_مشتری مداری و توجه بالا به نیاز مشتری

آرامش در باربری:

با توجه به آنچه که تاکنون خدمتتان عرض کردم چنانچه مایل هستید بی‌دردسر تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید و دیگر جابجایی لوازم برای شما یک کابوس بزرگ نباشد انتخاب مجموعه خدمات شرکت ارائه دهنده باربری آرژانتین می توانند هوشمندانه ترین و مناسب ترین انتخاب برای شما عزیزان باشد .در نتیجه همین الان تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان مجموعه تهران باربری  تماس حاصل فرمایید تا با ما و در کنار هم آرامش در باربری را تجربه نمایید.در شهر تهران مجموعه های ارائه  دهنده ی خدمات باربری متعددی حضور دارند ،اما مشتریانی که یک بار از خدمات باربری ما در جهت جابجایی و باربری خود استفاده کردند، مشتری همیشگی اتوبار تهران باربری می شوند در نتیجه وقت را از دست ندهید و شما نیز همین الان با ما تماس حاصل فرمائید تا به خانواده ی بزرگ تهران‌ ملحق گردید.

 شعبه شرق تهران : 88679369-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *