باربری آفریقا | اتوبار آفریقا | 22895297-021


باربری  آفریقا

شاید شما هم  به دنبال  راهی ایمن برای  جابه جایی وسایلتان از مبدا باربری آفریقا  هستید  و نمی دانید  چگونه به بهترین  شکل ممکن و بدون  درد سر و خسارت  های احتمالی  این  کار را  انجام  دهید.ما  در شرکت تهران باربری  راه حل مشکل شما هستیم. بله تهران باربری یکی از طلایه دار ها در امر  حمل و نقل و جابه جایی وسایل  شما  به بهترین شکل ممکن است. شرکت ما  با در دست داشتن تجربه ای بیش از نیم  قرن ،مدیریتی کاردان و پرسنلی  متعهد بر ان است که بهترین خدمات را خدمت  مشتریان عزیز خود ارائه  دهد. تهران باربری از مبدا باربری آفریقا یا هر نقطه ای از تهران و حومه اماده است تا وسایلتان را بدون هیچ گونه اسیبی برای شما از مبدا آفریقا به هر آنجا که میخواهید ارسال کند.اگر به دنبال باربری افریقا  میگردید توصیه ی ما به شما انتخاب تهران باربری است تا با خیالی آسوده  یک حمل و نقل بی استرس را تجربه کنید.

مجموعه ی   ما  به پشتوانه ی سال ها تلاش  و تجربه  به خوبی  نیاز های مشتریان  را میشناسد و تمام  سعی خود را میکند تا در امر جا به جایی وسایل همیشه  بهترین  خدمات  را در اختیار مشتریان گرامی  قرار دهد.

شعبه غرب تهران:44366245-021 | شعبه شمال تهران:22895297-021

شعبه جنوب تهران:88572219-021 | شعبه شرق تهران:88679369-021

شعبه مرکز تهران:44389431-021 | شعبه اطراف تهران:44389435-021

انتقادات وپیشنهادات:22895281-021| شماره مدیریت:09124430622

شرکت تهران باربری یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین شرکت ها در امر  حمل  و نقل وسایل می باشد  که داری کار گران ورزیده و مجرب است که به‌صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل اماده خدمت رسانی به صورت سراسری  از مبدا باربری افریقا یا هر جایی که مدنظر شماست هستند.

شرکت تهران بار بری از آغاز  شروع فعالیت و تاسیس تا کنون در مناطق  مختلف  تهران و حومه در زمینه  حمل  بار ،بسته بندی و خدمات مشابه فعالیت نموده.

ما در تهران باربری از مبدا باربری  افریقا تمام  تلاش خودت را به کار میگیرم  تا بهترین  خدمات  را با کم ترین هزینه  در حداقل ترین زمان  ممکن خدمت مشتریان خود ارائه  دهیم زیرا وقت شما برای  ما با ارزش  است و ما از هر گونه اتلاف وقت در تهران باربری  جلوگیری میکنیم. تهران  باربری از مبدا باربری آفریقا  یا هر نقطه ای دیگر دارای  نیرو های کار آزموده، مجرب و اخلاق مدار است  و رمز  موفقت خود را کار کنانی مسئولیت پذیر  میداند تا وظیفه ا ی  را که برای ان آموزش های فروان دیده اند را به بهترین  شکل ممکن در کمال صبر و آرامش  انجام دهند.

شرکت تهران باربری دارای مجوز کاملا رسمی  و دولتی از اتحادیه ی صنف حمل و نقل میباشد.تهران باربری  متخصص  در حمل  و جابه جایی وسایل منزل ،ادارات ،شرکت ها،وسایل مدارس ،جهزیه ی عروس  و وسایل سالمندان،از مبدا باربری  افریقا یا هر مبدا ای  در تهران و حومه که هستند می باشد.حضور ناظران و بازرسان و نمایندگان کیفی و همچنین پشتیبانی بیست و چهار ساعته و ضمانت سلامت کالا،قیمت دهی هوشمند  و عادلانه  بدون هیچ گونه صحبت مجدد بر سر قیمت و امکان انتخاب خودرو های حمل و نقل مختلف از جمله کامیون،خاور هیوندا ،ایسوزو،نیسان ،وانت و امکان در خواست کارگران متعدد و بسته بندی حرفه ای همه در تهران باربری از مبدا باربری آفریقا یا هر نقطه ی دیگری در شرکت تهران باربری امکان پذیر است.

چرا باید از خدمات باربری استفاده کنیم؟!

ما به شما توصیه میکنیم برای جلوگیری از هر گونه اسیب به وسایلتان و جلوگیری از اتلاف وقت گرانبهایتان و همچنین همان طور که خوب میدانید اگر بلند کردن وسایل را اصولی انجام ندهید میتواند  به ستون فقرات  شما  اسیب های جدی وارد کند .به یاد داشته باشید  حتی اگر  از آشنایان  هم کمک بگیرید  باز هم نمی توانید  مطمئن باشید  که وسایل شما هیچ گونه  اسیبی نمیبیند.  همین طور بسته بندی و حمل   وسایل  شکستنی،یخچال های ساید بای ساید،لباس شویی،گاز و دیگر  وسایلی از این قبیل اسان نیست و نیاز  به تجربه و دانش و لوازم خاص خود را دارد.پس توصیه ما به شما برای جلوگیری از اسیب های مالی و بدنی وارده و همچنین  جلوگیری از استرس  باربری این است که شرکت باربری مناسب را انتخاب کنید تا این امر را برای شما  سهل  و اسان  کند. چه  انتخابی مطمن تر و ایمن تر  از تهران باربری که از مبدا  باربری  افریقا یا هر نقطه ی دیگر  اماده  ی خدمت  رسانی به شماست.

با مشاورین (رایگان )ما در مجموعه ی بزرگ تهران باربری تماس  حاصل  فرمایید تا ما بتوانیم  شما را از مبدا باربری افریقا تا مقصد مورد نظرتان یاری کنیم.

خدمات ویژ ه ی باربری افریقا توسط  شرکت تهران باربری :

۱_خدمات رسانی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل. شما میتوانید  حمل  و نقل  خود را در بازه ی زمانی که مایل هستید با خیال راحت به تیم تخصصی ما بسپارید  و خیالتان اسوده باشد که ما همیشه  بهترین ها را برای شما  خواستاریم.

۲_نیرو های کارازموده و متعد و اخلاق مدار به هر تعداد که شما  بخواهید برای امر خدمت رسانی اماده  هستند. در مجموعه ی ما  انتخاب  نیروهای کاری بسیار با  دقت انجام  میشود و ما پارامتر های زیادی همچون قدرت بدنی،اخلاق مداری و مسئولیت پذیری را جزو معیار های خود برای استخدام نیرو قرار میدهیم.

۳-حمل و نقل وسایل با نهایت دقت و وسواس کاری بالا.ما نیروهای خود را گلچین کرده ایم و ان ها تعهد بالایی نسبت کارشان دارند و در امر جابه جایی نیز  وسایل شما را همچون  وسایل خود میدانند و در حفظ  و نگهداری ان ها  نهایت دقت  را به  خرج میدهند.

۴_نیروهای مخصوص چیدمان وسایل باز به هر تعداد که بخواهید در اختیار  شما ست تا خدمتی را که برای ان آموزش  های فروان دیده اند را به بهترین شکل ممکن  و مطابق با بهترین متد های روز دنیا و صد البته مطابق با سلیقه و خواست شما در اختیارتان قرار دهند.

۵_بسته بندی  تمامی  وسایل شما همگام با بهترین متدهای مطرح در سطح جهانی. خدمت بسته بندی در امر  حمل و نقل وسایل و جابه جایی همیشه یکی از ایتم های مهم محسوب میشود و نیازمند دانش  و مهارت های خاص خود  است.نیرو های ما در تهران باربری از مبدا باربری  افریقا یا هر کجای تهران و حومه  با داشتن دانش و مهارت کافی این امر را برای شما  بدون هیچ نقصی انجام میدهند تا وسایلتان تا پایان پروسه ی باربری سالم به مقصد مورد نظرتان برسد.

۶_وسیله های حمل  و نقل متنوع متناسب با نیاز شما:به جرات میتوانم بگویم انتخاب شما برای  وسیله حمل و نقل بسیار بالاست.در تهران باربری شما میتوانید بسته به حجم وسایلتان وسیله ی باربری خود را انتخاب کنید.باربری ما دارای انواع ماشین های مسقف و ساده است همچون نیسان،خاور شش متری  و هشت متری ،کامیون،ایسوزو،هیوندا، وانت و غیره .

۷_بهترین وسایلی که در امر جابه جایی  و حمل و نقل مورد نیاز است در تهران باربری از مبدا  باربری افریقا یا دیگر نقاط تهران وجود دارد ،تا ما به وسیله ی ان ها بتوانیم وظیفه ی خود را تمام و کمال انجام  دهیم.وسایلی که در امر  جابجایی استفاده میکنیم برای مثال چه نکته را خدمتان عرض میکنم: کارتن های چند لایه،چسب،طناب، ساک های مخصوص،پتو،موکت، فوم،کیسه های حباب دار،روزنامه باطله،چادر،سلفن و غیره

۸_رانندگان ما در مجموعه  تهران باربری  ماهر  و کاربلد  هستند که اشراف کامل به تمام  مسیر های ارتباطی دارند و در کمال  صبر و آرامش  و دقت زیاد سعی در جابه جایی  وسایل شما دارند تا وسایلتان هنگام جا به جایی  آسیبی  نبیند.

خدمات ویژه ی بسته بندی با بهترین متد روز اروپا در  تهران باربری:

همان طور که خدمتان  عرض کردم نیروهای  ما در این زمینه آموزش های فروان دیده اند تا وسایل شما را از هر گونه اسیب احتمالی  مصوم بدارند.با من همراه باشید  تا چند نمونه ی کوچک از این خدمت بزرگ را برایتان بازگو کنم.

نیرو های ما  وسایل را از  جمله  یخچال،ماشین لباس شویی، مبل ها و کمد ها را درون کیسه های حباب دار با چسب پهن قوی بسته بندی  و آماده  ی ارسال میکنند.در زمینه ی حمل لباس ها نیز ما تمام  تلاش خود را کرده ایم تا شما بعد از اتمام جابه جایی متحمل زحمت دو چندان نشوید.ما در مجموعه ی تهران باربری  از مبدا باربری آفریقا  یا هر نقطه ای که مد نظر شماست لباس ها را درون کارتون های ویژه ای که رگال دارند  تعبیه میکنیم و لباس هایتان در طول مسیر  نه چروک میشود  و نه اسیبی به ان ها میرسد خیالتان اسوده باشد زیرا درون این کارتون ها هیچ گونه  آسیبی  به لباس هایتان وارد نمیشود.

حمل و بسته بندی  ظروف  شکستنی نگرانی  بیشتری را میطلبد اما خیالتان راحت  باشد ما تمام  ظروف  گران بهای شما را داخل کیسه های حباب دار با نهایت دقت قرار میدهیم و در مرحله ی بعد به کارتن های چند  لایه و مقاوم  انتقال می یابند.

ابزاری  که در تهران باربری برای جا به جایی  وسایل استفاده میشود:

 • ۱_فوم برای  بسته بندی  لوازم شما
 • ۲_کیسه های مخصوص و ضد ضربه  برای  جابه جایی  هر چه بهتر و امن تر وسایل از جمله یخچال، پیانو،گاوصندوق، کمد،مبل و غیره
 • ۳_موکت برای جا به جایی  وسایل و همچنین پوشاندن کف ماشین های حمل و نقل  با موکت تا اسیب های احتمالی  به صفر برسد
 • ۴_پتو برای داخل ماشین جهت جلوگیری ضربه  در حین حرکت
 •  ۵_کارتن های چند لایه
 • ۶-چسب و طناب
 • ۷_ساک های مخصوص
 • ۸_چادر ،سلفن و روزنامه  باطله

 

شعبه غرب تهران:44366245-021 | شعبه شمال تهران:22895297-021

شعبه جنوب تهران:88572219-021 | شعبه شرق تهران:88679369-021

شعبه مرکز تهران:44389431-021 | شعبه اطراف تهران:44389435-021

انتقادات وپیشنهادات:22895281-021| شماره مدیریت:09124430622

مزایا ی بسته بندی وسایل چیست  ؟!

شاید پیش خود بگویید  چرا باید هزینه کنیم برای بسته بندی وسایل .ما در مجموعه ی تهران باربری که خدمات  خود را چه  از مبدا باربری افریقا چه دیگر نقاط تهران و حومه انجام میدهیم بر اساس تجربه ی کاری به شما این اطمینان  را میدهیم که اندکی  هزینه برای بسته بندی اصولی  و حرفه ای وسایل میتواند  از خسارت های جبران ناپذیر  زیادی جلوگیری  کند و ما هم به شما این اطمینان را میدهیم که هیچ گاه از این مسئله پشیمان نشوید.

خدمات ارزنده  ی تهران باربری به سالمندان که از سرمایه های هر کشوری محسوب میشوند: تهران باربری  در این زمینه  فعالیت های متعددی انجام  داده .تیم باربری ما چه  از مبدا باربری افریقا  چه در هر یک از اقصی نقاط تهران و حومه که خدمات رسانی میکند  خوب میدانید  که اسباب کشی و جابه جایی  وسایل چقدر میتواند  برای  سالمندان  عزیزمان سخت و طاقت فرسا و همراه استرس باشد ما در تهران باربری در تلاشیم  تا بهترین خدمات را خدمت  سالمندان عزیز  اریه دهیم. گفته میشود که حدود صی در صد از افراد جامعه ی ما را سالمندان عزیز تشکیل میدهند که این درصد کمی نیست تیم تخصصی ما از آغاز  فعالیت تا کنون  کنار این عزیزان بوده تا  این امکان را برای ان ها فراهم  کند که وسایل خود را  که حاکی  از سال ها خاطر است از مبدا باربری  افریقا به هر مقصدی که مورد نظرشان  است به راحتی  انتقال دهد.

صفر تا صد بسته بندی و حمل و نقل وسایل  نو عروس ها در تهران باربری :شرکت خدمات رسانی تهران باربری در این زمینه هم پرچم دار بوده و در امر بسته بندی ،حمل و نقل و چیدمان وسایل نو عروس ها نهایت دقت و تلاش خود را کرده  تا شما  بتوانید بدون استرس خراب شدن و اسیب دیدن وسایلی که با عشق  تهیه کردید را جابه جا کنید.با ما در تماس باشید  تا تیم تخصصی ما  بتواند  در اولین روز های شروع ز ندگی  مشترکتان  در کنار شما  باشد.به مشتریان عزیز این اطمینان را میدهم که یک بار انتخاب ما برای حمل و نقل  وسایلتان شما را به مشتری دائمی ما تبدیل  میکند زیرا شعار ما  در تهران باربری از مبدا باربری افریقا مشتری مداری است.

 قیمت های تمام شده ی تهران باربری به چه میزان  است؟ما در صفر تا صد خدماتی که انجام میدهیم مشتری را در نظر میگیرم قطعا تهران باربری  در این زمینه  هم تمام توجه خودت را معطوف به مشتری کرده و با راه حل هایی که  در امر صرفه جویی بلد است  تمام  تلاشش را میکند تا هزینه های شما در امر  جا به جایی  به حداقل برسد. با مشاورین (رایگان)ما در مجموعه  تهران باربری تماس حاصل فرمائید  تا هر گونه سوالی دارید را پاسخگو باشند.

در صنعت حمل و نقل قیمت گذاری منصفانه برای یک باربری  از مهم ترین عوامل محسوب میشود.قیمت تمام شده ی یک بار بری به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه  چند مورد برایتان ذکر می کنم شناخت این موارد باعث افزایش شناخت شما و همچنین پیدا کردن راهی برای صرفه جویی در هزینه ها است.

نکاتی که در تعیین قیمت یک باربری  تاثیر گذار است:

 1. ۱_تناژ بار:یکی از اولین گزینه ها تناژبار یا وزن کالای حمل و نقلی است که براساس تن محاسبه میشود.
 2. ۲_نوع وسیله ی انتخابی برای حمل و نقل وسایل :نوع ماشین معمولا براساس تناژ بار محاسبه میشود.
 3. ۳_تعداد نیروهای در خواستی شما
 4. ۴_نوع وسیله  هایی که قرار است به مقصد برسد.
 5. ۵_تعداد طبقات موجود
 6. ۶_بسته بندی بار:همان طور که نوع بار در قیمت تاثیر گذار است بسته بندی وسایل هم  با توجه به نوع ان متفاوت است  و هر وسیله ای بر حسب بسته بندی ای که دارد  قیمت  گذاریش فرق میکند .
 7. ۷_بیمه نامه  ی بار:با افزایش اهمیت بار شما اهمیت بیمه نامه ی ان نیز افزایش میابد.یکی از مسایلی که شاید در این زمینه برایتان  مهم باشد این است که بدانید ایا شرکت مورد نظر سلامت  وسایل ما را تضمین میکند یا نه‌.

در اخر بهتر است بگویم که مراقب باشید  به دام شرکت هایی که اول صحبت با شما  یک قیمتی می‌گویند و اخر جا به جایی  وسایل هزینه ها را با بهانه های مختلف مثل معطلی و از این قبیل موارد افزایش میدهند باشید .ما به شما اطمینان میدهیم  که قیمت های اولیه تا پایان  جابه جایی وسایل  هیچ گونه تغییری نمیکند ‌.

همه ی مواردی  که برایتان به  طور مختصر توضیح دادم تنها بخشی از خدمات ارزنده  ی  شرکت تهران باربری است قطعا با یک بار انتخاب ما، هر انچه را که من بازگو کردم شما تجربه میکنید. افتخاری  از این بالا تر نیست که شما را تا پایان مسیر همراهی کنیم .هدف ما جلب رضایت شماست.

شعبه غرب تهران:44366245-021 | شعبه شمال تهران:22895297-021

شعبه جنوب تهران:88572219-021 | شعبه شرق تهران:88679369-021

شعبه مرکز تهران:44389431-021 | شعبه اطراف تهران:44389435-021

انتقادات وپیشنهادات:22895281-021| شماره مدیریت:09124430622

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *