باربری رسالت | اتوبار رسالت | 88679369-021


باربری رسالت

همیشه در میان  نام ها ی متعدد در زمینه ی بار بری و حمل و نقل  وسایل ،نام تهران باربری  با سال ها تجربه و پشتوانه کاری متعهدانه در صدر میدرخشد. ما در تهران باربری  برانیم تا بهترین خدمات را با کم ترین هزینه در کوتاه ترین زمان  در اختیار  مشتریان گرامی قرار دهیم. طی سال های متمادی شعار  مجموعه ی تهران باربری مشتری  مداری و خدمات رسانی با بهترین کیفیت بوده . اگر به دنبال باربری رسالت هستید  توصیه ی ما  به شما این است که با انتخاب تهران باربری  با خیال آسوده بهترین نتیجه را برای خود و خانواده ی گرامیتان به ارمغان آورید. تهران باربری    بهترین خدمات خود را با داشتن نیرو های آموزش  دیده ،متعهد ،مجرب ، اخلاق مدار و همچنین خودرو های مناسب باربری و حمل وسایل  به انتخاب خودتان با قیمت های مناسب به صورت بیست و چهار ساعته در اختیارتان قرار میدهد.تمام خودرو ها و وسایل  حمل و نقل  باربری رسالت مجهز  به پتو و ضربه گیر هستند تا از هر گونه اسیب احتمالی  وارده به وسایل شما مشتریان گرامی  جلوگیری شود. تهران باربری متخصص در امر جابه جاییی هر گونه وسیله، کالا و حمل  هر گونه وسیله شکستنی ،حساس ،ظریف و حتی ظروف چینی و بلوری جات همراه یک بسته بندی حرفه ای همگام با متد روز دنیا در تلاش است تجربه ی یک بار بری ایمن و به دور از استرس را  داشته باشید. بی شک شما در انتخابتان نهایت دقت را انجام میدهید  و تهران باربری  منطقی ترین انتخاب برای جابه جایی  وسایل ارزنده شماست  برای تیم کاری ما فرقی ندارد وسیله ی انتخابی شما  برای جا به جایی بزرگ  باشد یا کوچک ما همواره در تلاشیم وسایل شما را تضمین شده به  مقصد برسانیم.

شعبه شرق تهران

021-88572219

021-88679369

تهران  باربری  این نام پر اوازه در امر  جابه جای وسایل همیشه در تلاش است تا بهترین خدمات خود را در هر کجای تهران و حومه هستید خدمتتان ارایه دهد ،نیرو های ما آماده  هستند تا تمام  انچه را نیاز  دارید برای  شما  فراهم و پایه ریزی کند.

همیشه  مجموعه ای در خشان است که مدیریتی عالی و کارکنانی متعهد  داشته باشد.مجموعه ی تهران باربری نیز از این قاعده جدا نیست .این مجموعه با داشتن مدیریتی قابل و توانا در سطح تهران همیشه پیشرو  بوده و توانسته بهترین سرویس ها و خدمات  را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. حمل  و نقل و جابه جایی  انواع وسایل تخصص ماست ما از صفر تا صد تمام  کار ها را انجام می دهیم  تا خدمتی را در اختیارتان قرار دهیم  که در خور و شایسته ی شما  باشد و همه  ی این ها در سایه ی مدیریتی توانا و کارکنانی  مجرب امکان  پذیر است.

با مشاورین (رایگان) ما در مجموعه ی تهران باربری  تماس  حاصل فرمائید تا همکاران من بتوانند تا  مقصد مورد نظر شما را یاری کنند.

شرکت تهران باربری چه خدمات ارزنده و متنوعی خدمت  شما مشتریان عزیز ارائه میدهد؟!

ما در مجموعه تهران بار بری( در محدوده ی باربری رسالت) به پشتوانه تجریه ی کاری خود  در زمینه  ی حمل و نقل وسایل به تمام نیاز های مشتریان خود واقف هستیم و دائما در تلاشیم  که همیشه حتی از خود نیز پیشی بگیریم و خدمات رسانی خود را همیشه عالی پیش ببریم. در ادامه  با من همراه  باشید  تا قسمتی بسیار کوچک از خدماتی که ما به شما ارائه  می دهیم را خدمتتان بازگو کنم.

 

۱_تهران باربری  به صورت بیست و چهار ساعته  در خدمت شما مشتریان عزیز است .شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی ایام تعطیل حمل و نقل وسایل خود را به ما  بسپارید  و خیالتان از چندو چون ماجرا راحت باشد چرا که بزرگ ترین  و پرسابقه ترین مجموعه باربری در کنار شمات.

۲_نیرو های کار آزموده  به هر تعداد که بخواهید  در اختیار شما  قرار میگیرد.افراد ما با نهایت صبر و حوصله و شعار اخلاق مداری در کنار شما هستند تا آنچه را که مایل هستید برایتان  انجام دهند.در مجموعه ی باربری ما نیرو های بی کیفیت حذف میشوند تا ما بتوانیم  همیشه بهترین خدمات و برترین   نیروهای کاری در اختیارتان قرار دهیم.

۳_حمل بار با نهایت دقت و ایمنی بالا .یکی از مواردی که ما به ان مفتخر هستیم برخورداری از نیروهای کار آزموده در امر جابه جایی وسایل شماست .ما به شما اطمینان میدهیم که نیروهای خود را گلچین کرده ایم و آن ها با تعهد کاری بالایی که دارند وسایل شما را همچون وسایل  خود میدانند و ان ها را با نهایت دقت و بدون هیچ اسیبی به مقصد مورد نظر شما میرسانند.

۴-بسته بندی ویژه ی وسایل  شما مطابق با متد روز دنیا.همیشه برای کسانی که قصد جابه جایی وسایل خود را دارند این موضوع  یک دغدغه ی بزرگ بوده که وسایل  ان ها هنگام جابه جاییی اسیبی نبیند ما این مورد را نیز در نظر میگریم  و تمام وسایل شما اعم از مبلمان  ،یخچال ،پیامو و یا هر وسیله ای دیگری را با ابزاری  که در اختیار داریم به خوبی بسته بندی میکنیم.  در ادامه  بیشتر در رابطه با بسته بندی وسایل  توضیح میدهم‌.

۵-نیروهای مخصوص چیدمان  وسایل در خدمت   شماست تا به بهترین  شکل ممکن خدمتی را که برای  ان آموزش  های فروان  دیده اند را در اختیارتان قرار دهند.

۶_به جرات میتوانم بگویم انتخاب شما  برای  وسیله ی حمل  و نقل  بسیار بالاست وشما میتوانید  بر حسب نیازتان هر وسیله ای که مورد نیاز  است را انتخاب  کنید .میتوانید از وسیله  های حمل  و نقل مسقف نیز استفاده کنید تا در زمستان یا هر تایمی وسایل شما کمترین اسیب را ببیندد .تمام وسایل حمل  و نقلی ما در محدوده ی باربری رسالت موکت کاری شده اند  تا بتوانیم  خدمتی ویژه را برایتان به ارمغان  اوریم.در باربری رسالت شما میتوانید بسته به حجم اثاثیه ی خود ماشین باری مناسب را سفارش دهید.باربری ما داری عنواع ماشین  از جمله نیسان، خاور شش متری و هشت متری است‌.

۷_ ما  تمام وسایل مورد نیاز  برای امر جابه جایی وسایل  را در اختیار داریم  تا به وسیله ی ان ها بتوانیم وظیفه ی خود را به بهترین  شکل ممکن ارایه دهیم. چند مورد از وسایلی که همراه داریم: کارتن های چند لایه،چسب، طناب ،ساک های مخصوص ،پتو،موکت،فوم کیسه های حباب دار ،روزنامه باطله، چادر،سلفن و …..

۸_برخورداری از رانندگانی حرفه ای و بسیار ماهر و به طور امیانه اگر بخواهم بگویم  رانندگان ما بلده راه  هستند و جاده ها را به خوبی می شناسند. ان ها در کمال صبر و حوصله  با بالاترین  دقت رانندگی میکنند  تا وسایل شما  صحیح  و سالم به مقصد مورد نظرتان برسند.

خدمات ویژه ی بسته بندی با اخرین متد روز  اروپا در باربری رسالت:

نیروهای ما به این منظور  آموزش  های فروان دیده اند تا وسایل  شما را بدون هیچ گونه اسیب  و ضربه  ی احتمالی به مقصد مورد نظرتان  برسانند.با من همراه  باشید  تا چند مورد برایتان مثال بزنم.

نیروهای ما یخچال، مبل ها و یا حتی کمد های شما  یا هر وسیله ای دیگر  از این قبیل را درون کیسه های حباب دارد با چسب پهن قوی بسته بندی و آماده  ارسال میکنند.شاید با خود بگویید لباس  ها را چگونه بسته بندی  میکنیم  تا چروک و یا  خراب نشود تا شما  زحمت مرتب کردن لباس ها را بعد از جا به جایی متحمل نشوید.لباس های شما  درون کارتون هایی تعبیه میشود که رگال  دار هستند  و هیچ گونه اسیبی به لباس های ارزنده ی شما  درون این کارتون ها وارد نمیشود.

بهتر است در مورد بسته بندی  ظروف  شکستنی که نگرانی بیشتری را میطلبد نیز کمی توضیح دهم.ظروف شکستی شما درون کیسه های حباب دار با تمام  دقت و ظرافت قرار میگیرد  و در مرحله ی بعد داخل کارتون های چند لایه و کاملا  محکم و مقاوم قرار داده می شنوند  .

وسایل مورد استفاده برای  جابه جایی  وسایل در تهران باربری :

۱-فوم برای  بسته بندی بعضی لوازم

۲_کیسه های مخصوص  و ضد ضربه  برای حمل  لوازمی از جمله یخچال، کمد،مبل و …

۳_موکت برای  جا به جایی وسایل

۴_پتو  برای داخل ماشین  جهت جلوگیری از ضربه در حین حرکت

مزایای بسته  بندی وسایل چیست؟!تجربه کاری به ما ثابت کرده  که اندکی  هزینه برای بسته بندی  اصولی و حرفه ای میتواند از خسارت های احتمالی و جبران ناپذیر  زیادی جلوگیری  کند و شما این  اطمینان را دارید که تا پایان جابه جایی وسایلتان صحیح و سالم  به مقصد  میرسد.

صفر تا صد بسته بندی و حمل جهزیه ی عروس در تهران باربری:  مجموعه ی ما در این زمینه هم فعالت های بسیار داشته و در بسته بندی  ،حمل  و چیدمان وسایل  نو عروس ها نهایت دقت و ظرافت  خود را به خرج داده تا شما  خاطره ای خوش  و ایمن را در اولین روز شروع  زندگیتان تجربه کنید و به دور از استرس و با خیالی اسوده شادیتان دو چندان شود.با ما تماس  بگیرید  تا از خدمات  ارزنده  ی ما برخوراد شوید .قطعا  یک بار انتخاب مجموعه ی تهران باربری ما را به انتخاب همیشگی شما تبدیل میکند  زیرا ما  به کار خود ایمان داریم.

خدمات اسباب کشی برای سالمندان:یکی  ازنکات مهم در زمینه اسباب کشی  تهران باربری در محدوده ی باربری رسالت  ارائه  بهترین  خدمات  به سالمندان است‌.اسباب کشی برای چنین افرادی چالش ها وسختی های خاص خود را دارد ما در تهران باربری  در نظر داریم  که این افردا نیاز  بیشتر به کمک دارند .طبق آمار گفته میشود حدود سی درصد از افراد جامعه ی ما را سنین بالای شصت سال تشکیل می دهند به احتمال قوی اسباب کشی برای این اشخاص کار ساده ای نیست.شرکت تهران باربری با سال ها تجربه در زمینه حمل ونقل وسایل  سالمندان گرامی با تمام  امکانت در کناران هاست تا بتوانند به راحتی  وسایل خود را که یادگاری از سال ها تجربه  است را به مقصد مورد نظرتان انتقال دهند.

021-88572219

021-88679369

قیمت های تمام شده در شرکت تهران باربری  چه میزان  است؟!

در صنعت حمل و نقل کالا ،قیمت  باربری از مهم ترین عوامل  به شمار میرود.بار بری و حمل اثاثیه  به چندین

مورد بستگی دارد که شناختن هر کدام از ان ها باعث افزایش شناخت شما و پیدا کردن راه حلی برای صرفه جویی  در هزینه ها خواهد بود. قیمت  گذاری  برای  بار بری امر ساده ای نیست و معمولا  نیز بار بری ها بر اساس حساب های قبلی و تجربه و بینش  کاری قیمتی را برای  کرایه ی وسیله ی حمل  و نقل اعلام میکنند. مجموعه ی باربری ما نیز در این مورد هم تمام  توجه  خود را معطوف به مشتری  کرده تا بتواند  بهترین خدمت را با بالاترین کیفیت و کم ترین کارمزد  در اختیار مشتریان خود قرار دهد.کافیست شما  با مشاورین  (رایگان)ما در هر ساعتی  از شبانه روز تماس  حاصل فرمائید  و هر گونه سوالی  که داشتید  را مطرح  کنید همکاران من تمام ابهامات  موجود  را در کمال صبر و حوصله  برای شما  روشن میکنند. خدمتتان   اطمینان  میدهم  قیمت های ما نیز همچون  خدماتی که  ارائه میدهیم  شما را راضی میکند و از این که مجموعه ی ما را انتخاب کردید رضایت  کامل را کسب میکنید. در ادامه  به چند پارامتر  که در تعیین قیمت  باربری تاثیر دارد را برایتان باز گو میکنم.

نکاتی که در تعیین قیمت یک باربری تاثیر دارد:

۱_تعداد و نوع نیرهای درخواستی شما

۲_نوع وسیله ی حمل و نقل انتخابی شما : ماشین  انتخابی معمولا  براساس نوع و تناژ  بار انتخاب میشود.

۳-نوع وسیله ای که قرار است نیروهای ما آن ها را به مقصد مورد نظر شما  برسانند.وزن نوع  و جنس  بار است که تعیین میکند  که در چه وسیله ای با چه مشخصاتی حمل شود.میزان مصرف سوخت هر وسیله ای نیز براساس نوع  ان متفاوت است.

۴-فاصله ی بین مبدا و مقصد:مسافتی که قرار است وسیله  حمل و نقلی  طی  کند،و زمانی که صرف میشود  نیز بر قیمت  باربری تاثیر مستقیم  دارد .

۵_تعداد طبقات موجود

۶_تناژ بار یا همان وزن محصول :  تناژ بار  که بر اساس تن محاسبه میشود اولین موردی  است که در تعیین نرخ کرایه ی حمل  و نقل تاثیر گذار  است.

۷_بسته بندی بار:همان طور که نوع بار در قیمت  تعرفه ی بار بری تاثیر میگذارد بسته بندی ان نیز  همین  حالت را دارد . بار های مختلف با توجه  به حالت و نوع شان

بسته بندی های  در خوری دارند که هزینه ی بار کردن کامیون و همچنین  نگه داری ان را تحت شعاع قرار میدهند.معمولا بار های چوبی در پالت هایی قرار  میگیرد  و بار های روان مانند شن و ماسه در کیسه ها و گونی پر  میشوند

۸_بیمه نامه  بار:با افزایش اهمیت  و ارزش کالا بیمه  نامه  ی ان نیز اهمیت  دو چندانی  پیدا میکند. یکی از مسائلی که شاید  برای  شما پیش بیاید این است که ایا شرکت باربری سلامت  وسایل ما را تا مقصد تضمین میکند یا نه.

۹_بار نامه:از اخرین نکاتی که  باید  در تعیین هزینه  یک باربری  مد نظر  قرار داد بار نامه ی ان است.

بعد از توضیح  های متمادی  که خدمتان  ارایه دادم شاید برای شما سوال شود چرا انتخاب یه شرکت  باربری مناسب  انقدر حائز اهمیت است؟!اگر  بار اولتان است که قصد جابه جایی وسایل  دارید  احتمالا  از مشکلاتی که سره راهتان قرار دارد اعم از این  که بار بری ها امکان دارد وظایف  خود را به درستی انجام ندهند و  مسئولیتی در قبال  شما  احساس  نکنند و همین  امر  باعث شود خسارت  های جبران ناپذیری  برای شما ایجاد شود و یا  حتی قیمت هایی که به شما گفته اند بعد اتمام کارشان تغییر کند و بهانه های مثل  اتلاف وقت  زمان  و ازاین قبیل سخن ها را بگویند  ‌.اما ما درتهران باربری (باربری رسالت)در  تلاشیم  بهترین خدمات  را در کمال صداقت  ،تعهد و مسئولیت پذیری خدمت مشتریان گرامی خود که ما را انتخاب کرده اند قرار دهیم.

خدمات شرکت تهران باربری  در سه مرحله :

یک)بسته بندی  لوازم  منزل  و یا بار

دو)حمل و نقل و جابه جایی  وسایل  و یا بار

سه)نصب و راه اندازی و چیدمان  دوباره در مقصد

خلاصه ای از ویژگی های برتر تهران باربری  در یک نگاه:

  • ۱-نیرو های مجرب،کارازموده،متعهد،اخلاق مدار و مسئولیت پذیر
  • ۲-خدمت رسانی بیست و چهار ساعته حتی در روز های تعطیل
  • ۳-خدمت رسانی سراسری  در تهران و حومه
  • ۴_تنوع در وسیله  ی حمل و نقل
  • ۵_تنوع در نیروی کاری
  • ۶-سابقه ای طولانی و درخشان  در زمینه ی حمل  و نقل
  • ۷-قیمت های منصفانه در ازای خدمتی  ارزنده
  • ۸_بسته بندی با بهترین کیفیت همگام با بهترین متد روز دنیا

همه توضیحاتی که در زمینه ی خدمات رسانی تهران باربری  خدمتان ارائه دادم تنها بخشی از سابقه ی درخشان  این مجموعه  است.منتظر تماس شما عزیزان هستیم تا آنچه را که من به اختصار توضیح دادم شما تجربه کنید و چه  افتخاری از این بالاتر که همراه شما باشیم تا بتوانید  حمل و نقلی بدون استرس و راحت را تجربه کنید هدف ما جز رضایت و آسودگی خاطر شما نیست یک بار انتخاب ما شما را به مشتری دائمی مجموعه باربری تهران تبدیل میکند  .

شعبه شرق تهران: 88679369-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *