بسته بندی اثاثیه منزل | 09124430622


بسته بندی اثاثیه منزل

ایا تا کنون شده قصد جا به جایی وسایل خود را داشته باشید و نتوانید به شرکت های باربری در زمینه ی جا به جایی وسایلتان اطمینان کنید ؟!دیگر جای هیچ نگرانی نیست ما امروز در کنار شماییم که بهترین شرکت ارایه دهنده ی باربری دریاچه ی چیتگر را خدمت  شما عزیزان معرفی نماییم .

شرکت تهران باربری با بیش از ۲۰ سال سابقه ی کاری درخشان در زمینه ی حمل هر گونه وسیله همراه تیم تخصصی و ماشین های به روز یکی از پیشگامان ارائه دهنده ی خدمات یک باربری دریاچه ی چیتگر می باشد.بی شک مجموعه ای موفق است که از مدیریتی مجرب و توانا بر خوردار باشد شرکت ارائه دهنده ی بسته بندی اثاثیه منزل نیز از این قاعده مستثنی نیست و طی  بیست سال سابقه ی خدماتی خود سعی نمونده تا تمام نیاز های مشتریان عزیز را در زمینه ی بسته بندی اثاثیه منزل توسط بهترین خدماتی که ارائه می دهد پاسخگو باشد.یکی از ویژگی های برتر بسته بندی اثاثیه منزل حضور ناظران و بازرسان حین جا به جایی وسایل می باشد ان ها با نهایت دقت و وسواس کاری بالا به روند بسته بندی اثاثیه منزل و نحوه ی عملکرد کارکنان نظارت می نمایند تا تمام مراحل یک بسته بندی اثاثیه منزل با بهترین کیفیت انجام پذیرد .پس اگر شما هم قصد جا به جایی وسایل از مبدا بسته بندی اثاثیه منزل را دارید و مایل هستید یک باربری ایمن و با کیفیت را همراه قیمت های باور نکردنی و پرسنلی مجرب تجربه کنید تهران باربری یک گزینه ی مطمئن و مناسب برای جا به جایی وسایل شما می باشد.اگر هنوز هم می خواهید با خدمات برتر شرکت ارائه دهنده بسته بندی اثاثیه منزل بیشتر آشنا شوید با من همراه باشید تا بخشی از ویژگی های برتر شرکت تهران باربری را کنار هم مرور کنیم.

شماره ویژه بسته بندی

021-44389431

021-44389435

ویژگی های برتر شرکت تهران باربری به شرح زیر است.

۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل.دیگر نگران بسته بندی اثاثیه منزل نباشید چرا که  ما هر زمانی که شما بخواهید در امر خدمت گذاری در کوتاه ترین زمان ممکن آماده هستیم.

۲_برخورداری از نیرو های آموزش دیده ،توانا ،اخلاق مدار و مجرب در امر جا به جایی وسایل.این اطمینان را به شما می دهم که تمام نیرو ها در بسته بندی اثاثیه منزل گلچین شده اند و جای هیچ نگرانی نیست چرا که نیرو های ما با نهایت دقت سعی در جا به جایی وسایل شما می نمایند ،یکی از ویژگی های متمایز شرکت ارائه دهنده ی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل برخورد حرفه ای و محترمانه ی کارکنان ان می باشد و شما می توانید در نهایت آرامش یک حمل و نقل ایمن را تجربه نمایید.

۳_بسته بندی ویژه با بهترین لوازم .ما در تهران باربری خدمات بسته بندی بسته بندی اثاثیه منزل را با بالاترین کیفیت و همگام با تازه ترین متد روز اروپا انجام می دهیم و از وسایلی همچون ،وکیوم های ۲۰ متری و۹۰ متری،سلفون، کیسه های مخصوص حباب دار،چسب اسکات پهن ،کارتون های مقاوم ۵ لایه،لایف پک ها ،کارتون های رگال دار،ساک های زیپ دار حاوی پشم شیشه و غیره جهت بسته بندی هر چه بهتر وسایل استفاده می نماییم.

۴_برخورداری از برترین نیرو ها جهت چیدمان وسایل شما.ما از صفر تا صد خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما همراه بهترین نیرو ها به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم،در امر چیدمان نیز کارکنان ما بر اساس آموزش های لازمی که گذرانده اند و همچنین متناسب با سلیقه ی شما سعی در چیدمان وسایلتان به زیبا ترین حالت می نمایند.

۵_برخورداری از ماشین های حمل و نقل متنوع و ایمن.با اطمینان کامل می توانم عنوان نماییم که قدرت انتخاب یک وسیله ی حمل و نقل ایمن برای شما در بسته بندی اثاثیه منزل متناسب با وسایلتان بالاست و شما می توانید یکی از وسیله های نقلیه همچون وانت، نیسان،کامیون، خاور ۶ متری  و ۸ متری  ،ایسوزو ،هیوندا و غیره را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که کف تمام وسایل نقلیه در شرکت تهران باربری موکت کاری شده تا هیچ گونه آسیبی به وسایل شما عزیزان حین جا به جایی از مبدا بسته بندی اثاثیه منزل وارد نشود.

۶_بر خورداری از رانندگان حرفه، راه بلد و با دقت.رانندگان ما با توجه به تجربه و آشنایی کاملی که با مسیر های حمل و نقل دارند می توانند وسایل شما را بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد مورد نظرتان برسانند ان ها همچنین طی مسیر چندین بار وسایل شما را چک می کنند تا از سالم و محکم بودن لوازم در جای خود اطمینان حاصل نمایند .

۷_حمل هر گونه حیوانات اهلی و یا خانگی در شرکت تهران باربری. اگر شما هم قصد جا به جایی حیوانات خود را دارید این مهم را نیز می توانید به ما بسپارید چرا که ما از اصولی ترین روش ها و وسایل نقلیه ویژه جهت جا به جایی حیوانات استفاده می نماییم.

۸_اماده سازی گیاهان و وسایل برقی برای بسته بندی و جا به جایی.

۹_بازدید ار محل بسته بندی اثاثیه منزل قبل از هر گونه جا به جایی. نیرو های ما قبل از جا به جایی وسایل از محل بازید به عمل می اورند تا یک دید کلی از نحوه ی بسته بندی وسایل و میزان ان ها به دست آوردند تا بتوانند شما را در انتخاب یک وسیله ی حمل و نقل مناسب راهنمایی نمایند.

۱۰_جدا سازی و دسته بندی تمام وسایل در قالب یک بسته بندی اثاثیه منزل.

۱۱_ارائه بارنامه و بیمه نامه ی دولتی.شرکت تهران باربری تمام وسایل شما را در یک بسته بندی اثاثیه منزل بیمه می نماید تا دیگر هیچ نگرانی را در زمینه آسیب به وسایلتان نداشته باشید.

شعبه غرب تهران: 44389431-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *