باربری اندرزگو | اتوبار اندرزگو | 22895297-021


باربری اندرزگو

خدمت ویژه ی دیگر از شرکت تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه ی درخشان کاری در زمینه ی حمل و نقل هر گونه وسیله ی اداری، منازل،مدارس،حمل جهیزیه نو عروس ها ،خدمات رسانی به سالمندان می باشد.

ایا تا به حال تجربه ی یک باربری سخت ، طاقت فرسا و پر استرس را داشته اید؟!ایا قصد جا به جایی وسایل از مبدا باربری اندرزگو را دارید و نمی دانید به کدام شرکت از میان انبوه شرکت حمل و نقل وسایل  اطمینان کنید؟!می خواهید با هزینه ای مقرون به صرفه و بدون تجربه ی استرس و سختی یک جا به جایی وسایل  ایمن از مبدا باربری اندرزگو داشته باشید؟!فرصت و زمان کمی دارید و می خواهید خدماتی با کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن تجربه کنید؟!

شعبه شمال تهران

021-22895281

021-22895297

اگر به دنبال کلید تمام این خواسته ها هستید ،چاره ی کار پیش ماست.

پیشنهاد ما به شما انتخاب شرکت تهران باربری می باشد که با بیش از ۲۰ سال سابقه ی کاری درخشان توانسته در امر جابه جایی وسایل از مبدا باربری اندرزگو رضایت صد در صدی مشتری های خود را کسب کند.بی شک شما در انتخاب یک باربری با خدمات بی نظیر و ویژه تحقیق های فروان می کنید و چه انتخابی برتر از شرکت تهران باربری که بهترین خدمات را همراه با برترین پرسنل کاری و قیمت های مناسب و منصفانه و زیز نظر اتحادیه صنف حمل و نقل در کوتاه ترین زمان ممکن برایتان به ارمغان می اورد.

قطع به یقین تمام این ویژگی های ممتاز زیر سایه ی مدیریتی توانا و پرسنلی مسئولیت پذیر بوده که به بار نشسته و ما توانسته ایم اکنون کنار شما باشیم و بهترین خدمات یک باربری اندرزگو را در اختیارتان قرار دهیم. همیشه اعتماد شما به مجموعه ی تهران باربری برای ما سرمایه ای بزرگ بوده و به همین خاطر تیم تخصصی ما تمام تلاشش را می کند تا جواب این اعتماد را با  انجام حرفه ای ترین باربری از مبدا باربری اندرزگو بدهد.

حمل و نقل جهیزیه نو عروس ها همراه با بسته بندی ویژه:

از ابتدای فعالیت کاری ما تا به امروز تیم تخصصی تهران باربری از مبدا باربری اندرزگو همیشه کنار نو عروس های عزیز بوده  و حمل جهیزیه ان ها را با نهایت وسواس به مقصد مورد نظرشان رسانده ، تا ان ها بتوانند در اولین روز های زندگی مشترک با خیال راحت بدون استرس و سختی های یک جا به جایی وسایل از مبدا باربری اندرزگو به کار های مهم خود بپردازند.تیم تخصصی ما در امر جا به جایی وسایل چه در تهران و یا حومه همیشه بهترین خدمات را چه در امر جا به جایی چه بسته بندی و یا حتی چیدمان خدمت مشتریان عزیز خود ارائه داده اما این موضوع برای تازه عروس ها با وسواس دو چندان انجام می شود تا خیال زوج های جوان از بابت سالم رسیدن وسایلشان از مبدا باربری اندرزگو تا مقصد مورد نظر راحت باشد. پس دیگر در انتخاب شرکت مناسب جهت حمل و نقل جهزیه ی خود شک نکنید و ما را در شرکت تهران باربری انتخاب نمایید زیرا ما با سال ها تجربه خدماتی به تمام نیاز های مشتری های خود آگاه هستیم و تمام  تلاش خود را به کار می گیریم تا هر روز خدمتی بهتر را برای شما ارائه دهیم.

021-22895281

021-22895297

ویژگی های برتر شرکت تهران باربری از مبدا باربری اندرزگو:

۱_پشتیبانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل.دیگر نگران جا به جایی وسایل خود نباشید در هر ساعتی که مایل هستید می  توانید با همکاران من تماس حاصل فرمائید و از خدمات کم نظیر ما از مبدا باربری اندرزگو بهرمند شوید و حتی مشاورین رایگان ما می توانند در انتخاب بهترین زمان برای یک جا به جایی از مبدا باربری اندرزگو  کمک زیادی به شما بکنند ان ها می توانند ساعت های کم ترافیک را در اختیار شما قرار دهند تا یک حمل و نقل را با کم ترین زمان طلف شده تجربه کنید.

۲_نیرو های کار آزموده، مسئولیت پذیر و توانا در امر جا به جایی وسایل.کار کنان ما وسایل شما را همچون لوازم خود می دانند و از مبدا باربری اندرزگو تا مقصد مورد نظرتان بدون هیچ گونه آسیبی جا به جا می کنند.نیرو های بی کیفیت در مجموعه ی  ما جایی ندارند و ما در تهران باربری نیرو های خود را با نهایت دقت و طبق اصول حرفه ای انتخاب می کنیم.

۳_بسته بندی ویژه همگام با بهترین متد های روز دنیا.ما هر انچه برای یک بسته بندی حرفه ای  نیاز است را همراه خود داریم همچون:وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری ،فوم ضربه گیر،کارتون های رگال دار،ساک رخت خواب،سلفون،کیسه های حباب دار مخصوص، لایف پک،کارتون های بسیار مقاوم و چند لایه، روزنامه باطله،ساک های مخصوص، چسب اسکات پهن و غیره.

۴_بازدید و آماده سازی محل قبل از هر گونه جا به جایی وسایل از مبدا باربری اندرزگو‌.نیرو های ما قبل از هر گونه جا به جایی وسایل از محل مورد نظر بازدید به عمل می آورند تا یک دید کلی از نحوه ی بسته بندی و یا حجم و وزن وسایل به دست آورند تا بتوانند شما را در انتخاب یک وسیله حمل و نقل مناسب، متناسب با وسایلتان برای شما انتخاب کنند که برایتان به صرفه باشد و هزینه های حمل و نقل را کاهش دهد.

۵_قیمت دهی هوشمند و منصفانه و امکان پرداخت الکترونیک بدون هیچ گونه صحبت مجدد بر سر قیمت. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعضی از شرکت های باربری اول یک قیمتی را عنوان کنند و در انتهای باربری میزان هزینه ها را با بهانه های مختلف افزایش می دهند اما ویژگی برتر تهران باربری  به شما امکان پرداخت الکترونیک را از مبدا باربری اندرزگو می دهد و دیگر نگران افزایش قیمت ها تا انتهای باربری نباشید.

۶_جا به جایی حیوانات اهلی و خانگی همچنین اماده سازی گیاهان و لوازم برقی همچون لوستر ها برای جا به جایی از مبدا باربری اندرزگو.

۷_ارایه بار نامه و بیمه نامه ی دولتی.شاید برای شما نیز سوال باشد که آیا شرکت باربری که قرار است وسایل ما را از مبدا باربری اندرزگو جا به جا کند سلامت لوازم را تا پایان سفر بیمه و تضمین می کند یا نه؟!باید خدمتتان عرض کنم که خیالتان راحت باشد ما تمام وسایل شما را از مبدا باربری اندرزگو بیمه می کنیم تا شما دیگر نگران آسیب به وسایلتان نباشید.

۸_نیرو های مخصوص چیدمان وسایل مطابق با سلیقه و برترین متد های روز دکوراسیون در دنیا.

۹_ارائه هر گونه خدمات وی ای پی از مبدا باربری اندرزگو به در خواست مشتری عزیز

۱۰_بر خورداری از رانندگان  حرفه ای،راه بلد و احراز هویت شده.رانندگان ما با نهایت دقت و با آشنایی کاملی که با مسیر های ارتباطی دارند وسایل شما را بدون هیج گونه اسیبی به مبدا مورد نظرتان می رسانند و در طی مسیر چندین بار وسایل را چک می کنند تا از محکم بودن لوازم جای خود اطمینان حاصل کنند .

۱۱_برخورداری از ماشین های حمل و نقل متنوع و ایمن در شرکت تهران باربری از مبدا باربری اندرزگو. این اطمینان را به شما می دهم که قدرت انتخاب بالایی جهت گزینش وسیله تقلیه دارید و شما می توانید متناسب با نیازتان یا نوع و وزن وسایل یکی از وسایل نقلیه شرکت را که شامل، خاور های شش متری و هشت متری،ایسوزو،وانت ،هیوندا و نیسان می باشد را انتخاب کنید.

بسته بندی ویژه همگام با برترین متد های روز اروپا در تهران باربری:

ما در تهران باربری از مبدا باربری اندرزگو برای هر وسیله ای راهکار ویژه برای بسته بندی ان داریم به طور مثال یخچال ساید بای ساید، ماشین لباس شویی،پیانو ،مبل ها ،کمد ،کنسول و یا هر وسیله ای دیگر از این قبیل را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و با چسب اسکات پهن به خوبی ان را بسته بندی می ‌کنیم.یکی از موارد مهم دیگر ظروف چینی و شکستی محسوب می‌شوند که نگرانی بیتشر مشتری های عزیزمان است ما در تهران باربری از مبدا باربری اندرزگو تمام ظروف شکستنی و یا مجسمه های لوکس را درون کیسه های حباب دار قرار می دهیم و بعد به کارتون های مقاوم چند لایه انتقال می یابند.رخت خواب ها نیز به درون کیسه های زیب دار مخصوص و ضد عفونی شده که دیوار های ان ها  حاوی پشم شیشه می باشد قرار می گیرند تا بسیار بهداشتی و ایمن به مقصد مورد نظر  شما برسد. در مورد نحوه ی جابه جایی  لباس های با ارزش شما نیز کمی توضیح می دهم ما در جا به جایی لباس ها دو روش داریم البسه ای که نیاز به اویزان شدن دارند را درون کارتون های رگال دار تعبیه می‌ کنیم ما بقیه لباس ها را نیز درون لایف پک قرار می دهیم که به اندازه ی ۲ -۳ تا کشوی دراور لباس را می شود درون ان ها جای داد.

021-22895281

021-22895297

قیمت های تمام شده ی یک باربری از مبدا باربری اندرزگو :تهران باربری در مبحث قیمت ها تمام تلاش خود را می کند تا رضایت مشتری را با خدمات  ارزان یک باربری اندرزگو با بالاترین  کیفیت خدماتی جلب کند،ما به شما این اطمینان را می دهیم که نه تنها خدمات ما رضایت خاطر شما جلب می کند بلکه قیمت های استثنایی ما شما را به مشتری  دائمی  این مجموعه  تبدیل می کند.فقط کافی ست با مشاورین رایگان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمائید و هر آنچه را که مد نظر دارید را در تمام زمینه های یک باربری اندرزگو از همکاران من بپرسید تا شما را به روشنی راهنمایی کنند.چند عامل در مبحث قیمت گذاری یک باربری از مبدا باربری اندرزگو تاثیر دارد که آگاهی از این عوامل باعث افزایش شناخت شما می شود و می توانید با آگاهی از ان ها در قیمت های یک باربری صرفه جویی کنید این عوامل شامل:

  • ۱_تناژ بار با همان وزن محصول که برحسب تن محاسبه می شود و یکی از مهم ترین گزینه ها در تعیین قیمت های یک باربری می باشد .
  • ۲_نوع و تعداد وسیله ی حمل و نقل در خواستی.هر وسیله بنا به نوع و میزان مصرف سوخت هزینه های متفاوتی نیز دارد.
  • ۳_فاصله ی بین مبدا تا مقصد
  • ۴_تعداد طبقات موجود در ساختمان
  • ۵_نوع بسته بندی وسایل که هر وسیله  بسته بندی متناسب خود را دارد می تواند در مبحث قیمت ها تاثیر گذار باشد.

مزایا بسته بندی وسایل در شرکت تهران باربری :

شاید شما پیش خود بگویید هزینه برای بسته بندی وسایل بیهوده است و ضرورتی ندارد برای این امر هزینه کنید اما با

بیان چند  مورد  کاملا متوجه می شوید که هزینه ای اندک جهت یک بسته بندی حرفه ای از خسارت ها ی بی شماری جلوگیری می کند.بسته بندی اصولی ما از مبدا باربری اندررگو باعث می شود در هنگام جابه جایی از خطرات احتمالی بیشماری جلو گیری کند و شما دیگر مجبور نمی شوید هزینه های گزافی خرج خرید مجدد لوازم کنید از دیگر مزایای بسته بندی اصولی وسایل این است که  باعث می شود لوازم شما حجم کم تری را اشغال کند و دیگر مجبور نشوید از مبدا باربری اندرزگو ماشین های حمل و نقل متعددی را سفارش دهید، بعد از اتمام جا به جایی  نیز وقتی وسایل  طبقه بندی و اصولی  کنار هم بسته بندی شده باشند شما به راحتی می توانید  وسایل خود را بدون بهم خوردگی در محل جدید خود قرار دهید. طبق مواردی که ذکر شد با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که هزینه ای اندک برای یک بسته بندی حرفه ای می تواند تا چه حد به نفع شما باشد.

خدمات باربری در فصول سرد سال:

با نزدیک شدن به فصول سرد شاید نگرانی کسانی قصد جا به جایی وسایل را از مبدا باربری اندرزگو دارند بیشتر شود و ان ها گمان کنند که احتمال دارد وسایل ان ها در این فصل حین جا به جایی آسیب بیشتری ببیند ولی نگران نباشید  ما به کلیه ی اصول جا به جایی وسایل در این فصل آشنا هستیم و خوب می دانیم بسته بندی وسایل در این فصول  اهمیت دو چندانی می یابدزیرا رطوبت نباید وارد لوازم شود ما ان ها طوری بسته بندی می کنیم که تا مبدا مورد نظرتان  هیچ اسیبی نبینند.

دیگر  منتظر  چه هستید اگر هنوز هم به دنبال برترین شرکت خدمات رسانی یک باربری اندرزگو می باشید با ما تماس حاصل فرمائید تا آنچه استحقاقش را دارید برای شما به ارمغان  آوریم.

شعبه شمال تهران : 22895281-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *