باربری تهرانسر | اتوبار تهرانسر | 44366245-021


باربری تهرانسر

شرکت تهران باربری برای شما شگفتانه  ای از جنس خدماتی برتر اماده کرده  است که شما بعد از امتحان این پکیج استثنایی از مبدا باربری تهرانسر تبدیل به مشتری دائمی مجموعه ی بزرگ و درخشان ما می شوید و این پکیج استثنایی چیزی نیست جز یک بار بری بی نقص با خدماتی ارزنده همگام با بهترین متد های روز دنیا .پکیجی استثنایی از مبدا باربری تهرانسر که شامل کارکنانی توانا و مجرب خانم و آقا ، حضور ناظران ،بازرسان و نمایندگان کیفی،خدمت رسانی بیست و چهار ساعته از مبدا باربری تهرانسر یا هر نقطه ی دیگری از تهران و حومه،  قیمت دهی هوشمند و منصفانه بدون هیچ گونه تغییر قیمت تا انتهای باربری ،خودرو های حمل و نقلی مختلف همچون ایسوزو ، کامیون ،خاور، نیسان و وانت،بیش از ۲۰ سال سابقه ی درخشان ، بیمه نامه  بار بری، دارای مجوز از اتحادیه،بسته بندی اصولی و حرفه ای ،ارائه خدمات وی ای پی به در خواست مشتری و بسیاری ویژگی ها دیگر که در ادامه برایتان توضیح می دهم.

شعبه غرب تهران:

021-44366245

021-44366247

تهران باربری آماده خدمت رسانی از مبدا باربری تهرانسر به هر نقطه از تهران و حومه می باشد ،با بیش از بیست سال سابقه ی درخشان در امر جابه جایی وسایل  اداری،مدارس ،منازل و همچنین خدمات رسانی به سالمندان و حمل تخصصی جهزیه عروس  در کنار شماست تا از مبدا

باربری  تهرانسر  به هر کجا که مایلید وسایلتان را منتقل کند.جا دارد که خاطر نشان شوم همه ی این ویژگی ها زیر سایه ی مدیریتی توانا و کاردان و پرسنلی مجرب قابل اجرا بوده تا الان بتوانیم به جرات بگوییم که رضایت مشتریان ما از تیم تخصصیمان صد در صد بوده و ما مفتخریم خدمات حمل و نقل وسایل از مبدا باربری تهرانسر یا هر نقطه ی دیگر از تهران بزرگ و حومه هستید را  برایتان انجام  دهیم.

مزایا و ویژگی های استفاده از خدمات تهران باربری از مبدا باربری تهرانسر.

 • ۱_برخورداری از کارکنانی مجرب،تواتا ،کارازموده و مسئولیت پذیر :آنچه مارا دراین بیست سال در اوج نگه داشته صد در صد برخورد حرفه ای و محترمانه ی تیم تخصصی ما از مبدا باربری تهرانسر یا هر نقطه ای دیگر از تهران بوده است.
 • ۲-خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل :بله ما در هر زمانی که اراده کنید  در امر خدمت گذاری از مبدا باربری تهرانسر یا هر نقطه ی دیگری از تهران  و حومه  آماده هستیم.دیگر نگران نباشید  با خیال راحت حمل و نقل وسایل خود را هر زمان که اراده کردید به ما بسپارید  تا به بهترین  شکل ممکن خدمتی ویژه را در اختیارتان قرار دهیم.
 • ۳_حمل و نقل وسایل با بالاترین دقت و اصولی ترین روش:نیرو های ما در امر جا به جایی وسایل تمام تلاش خود را می کنند  تا از هر گونه خسارت های احتمالی جلوگیری شود ان ها وسایل شما را همچون لوازم خود می دانند و با توانایی ،تجربه، و آموزش  هایی عالی که در این زمینه  دیده اند حمل و نقل وسایل شما را با نهایت درایت انجام می دهند زیرا هدف ما در مجموعه ی تهران باری بری از مبدا باربری تهرانسر به حداقل رساندن خسارت های احتمالی وارده است.
 • ۴_بسته بندی ویژه ی وسایل طبق اصولی ترین روش های روز دنیا:در ادامه بیشتر در مورد این مسئله توضیح می دهم اما اگر خلاصه بخواهم بگویم تیم تخصصی ما این اطیمنان را به شما می دهد که با بسته بندی اصولی کارکنان اموزش دیده ی ما تمام بارها بدون هیچ اسیبی از مبدا باربری تهرانسر به مقصد مورد نظر شما می رسد.
 • ۵_جا به جایی وسایل و کالا و اماده سازی ان ها برای انتقال به مقصد جدید
 • ۶_بازدید از محل جا به جایی بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای:کارشناسان ما قبل از جا به جایی هر گونه وسیله ای از مکان مورد نظر بازدید به عمل می اورند تا یک ارزیابی جامع از نحو ی بسته بندی و جا به جایی وسایل داشته باشند و بتوانند بهترین خدمات را از مبدا باربری تهرانسر برای شما  به عمل آورند.
 • ۷- در اختیار داشتن رانندگان ماهر  و بلده راه:رانندگان ما با صبر و حوصله و شناخت دقیقی که از مسیر های حمل و نقل دارند میتوانید وسایل شما را با احتیاط فراوان از مبدا باربری تهرانسر به مقصد مورد نظرتان برسانند.
 • ۸_در اختیار داشتن تمامی ابزار مورد نیاز برای یک حمل و نقل اصولی و حرفه ای:ما تمام وسایل مورد نیاز را در اختیار داریم تا به وسیله ان بتوانیم بهترین خدمات را برایتان به ارمغان اوریم .
 • وسایلی همچون:چسپ،طناب،کیسه های مخصوص حباب دار،سلفن،چادر،موکت،  ،کارتون های مقاوم چند لایه،ساک های مخصوص،روزنامه باطله و غیره.
 • ۹_وسیله های حمل و نقل متنوع:انتخاب شما برای وسیله ی حمل و نقل بسیار بالاست شما می توانید  در مجوعه ی ما از مبدا باربری تهرانسر با توجه به نوع ،وزن و میزان وسایلتان، ماشین حمل و نقل خود را انتخاب کنید.این مجوعه شامل عنوان ماشین های مسقف ،نیسان ،خاور شش متری و هشت متری ،کامیون ‌،ایسوزو ،هیوندا و غیره می باشد.

021-44389431

021-44389435

قیمت های تمام شده ی یک باربری به چه صورت است؟!

قیمت گذاری همیشه در امر جا به جایی وسایل امری دشوار است اما ما در این مجموعه با تکیه بر تجربه ، انصاف و در نظر گرفتن مشتری بهترین قیمت گذاری ها را تا به حال انجام داده ایم و مشتری همیشه از خدمات ارزنده و قیمت گذاری های عادلانه ی ما از مبدا باربری تهرانسر یا دیگر نقاط تهران راضی بوده.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا ان ها بتوانند شما را در این زمینه یاری کنند.

چند عامل تاثیر گذار در قیمت ها:

 1. ۱_تناژ بار که بر حسب تن محاسبه می شود یکی از تاثیر گذار ترین گزینه ها در امر قیمت گذاری باربری محسوب می شود.
 2. ۲_نوع وسیله ی حمل و نقلی
 3. ۳_فاصله ی بین مبدا و مقصد
 4. ۴_نوع بسته بندی لوازم
 5. ۵_تعداد طبقات موجود
 6. ۶-میزان زمان صرف شده برای حمل و نقل و میزان سوخت استفاده شده
 7. ۷_تعداد نیرو های در خواستی شما
 8. ۸_بسته بندی:همان طور که نوع بار در تعیین قیمت تاثیر گذار است نوع بسته بندی وسایل نیز قیمت ها را تغییر می دهد.ولی مطمن باشید کمی هزینه برای بسته بندی اصولی از صد برار خسارت احتمالی جلوگیری می کند و همچنین بسته بندی اصولی وسایل باعث میشود جای کم تری اشغال کند و مثلا شما به جای خاور از وانت استفاده میکنید که خیلی قیمت ها را پایین می اورد پس از بسته بندی لوازم  غافل نشوید.

 خدمات ویژه ی بسته بندی از مبدا باربری تهرانسر:

ما به واسطه ی سال ها تجربه به نیاز های مشتریان خود کاملا واقف هستیم و در تلاشیم که همیشه  بهترین خدمات رسانی را انجام دهیم یکی از نیاز های مشتری بسته بندی اصولی لوازم است باید بگویم که دیگر نگران نباشید ما تمام وسایل شما چون یخچال ،مبل ها، کمد و از این قبیل وسایل را درون کیسه های حباب دار قرار می دهیم و با چسب های پهن قوی بسته بندی می کنیم ، همچنین لوازم شکستنی شما را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد به کارتون های مقاوم  و چند لایه منتقل می شود .لباس های شما را هم درون کارتون هایی که رگال دارند قرار می دهیم تا در پایان حمل و نقل متحمل خسارت و یا زحمت اضافی نشوید. بدنه ی لوستر هارا نیز با استفاده از نایلون و فوم می می پوشانیم و بعد اماده بسته بندی و ارسال میکنیم.

021-44389431

021-44389435

خدمات ویژه ی تهران باربری از مبدا باربری تهرانسر به نو عروس ها:شرکت ما در این زمینه نیز سال ها فعالیت کرده و همیشه در امر جابه جایی وسایل نو عروس ها تمامی دقت و ظرافت خود را به خرج داده تا ان ها خاطره ای خوش از اولین جابه جایی وسایل خود را توسط  تهران باربری  از مبدا باربری تهرانسر داشته باشند.

دیگر منتظر چه هستید اگر هنوز به دنبال باربری از مبدا باربری تهرانسر هستید با ما در مجوعه ی تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه در زمینه حمل و نقل تماس حاصل فرمائید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که هم خدمات ما شما را راضی کند هم نحوه ی عملکر پرسنل و همچنین قیمت گذاری های منصفانه ی ما رضایت خاطر شما را جلب کند .و ما مطمئن هستیم با یک بار انتخاب شرکت پر اوازه ی تهران باربری از مبدا باربری تهرانسر به مشتری دائمی  این مجموعه تبدیل می شوید و چه افتخاری بالاتر از خدمت رسانی به شما  عزیزان  است.

شعبه غرب تهران:44366245-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *