باربری داودیه | اتوبار داودیه | 22895281-021


باربری داودیه

چنانچه قصد جابجایی وسایل خود را دارید و  مایل هستید یک تیم حرفه‌ای و دوره دیده تا پایان مراحل باربری در خدمتتان باشد، مجموعه ی تهران باربری با بیش از ۲۰ سال سابقه ارائه خدمات در کنار شماست  تا بهترین‌ ها را برای شما در یک باربری به ارمغان بیاورد. در نتیجه اگر برای جابجایی لوازم خود راه‌های مختلفی را امتحان کرده اید و یا حتی به اتوبار های مختلفی در سطح تهران اعتماد نموده اید ولی از خدمات آن ها راضی  نبودید  دیگر وقت آن رسیده که با انتخاب مجموعه تهران باربری که برترین خدمات باربری داودیه را ارائه می‌دهد تمام دردسر های باربری را به راحتی پشت سر بگذارید. در نتیجه فقط کافیست تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ناوگان مجهز تهران باربری تماس حاصل فرمایید تا برترین خدمات باربری را در یک چشم بر هم زدن در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

شعبه شمال تهران

021-22895281

021-22895297

تحقق یک آرزو:

همیشه یکی از آرزوهای کسانی که به دلایل مختلف لوازم خود را  بار ها و بارها مجبور هستند جابجا نمایند این بوده که بتوانند به راحتی در یک چشم به هم زدن و یا حتی بدون دست زدن به وسیله ای تمام لوازم خود را با قیمت های ارزان و باکیفیت به مقصد مورد نظرشان برسانند، اما باید خدمتتان عرض کنم که این دیگر یک آرزو نیست و شما می توانید با انتخاب مجموعه خدمات سرویس کامل تهران باربری که شامل تمام مراحل باربری می‌شود یک  جابجایی ایمن سریع و بی دردسر را تجربه نمایید. در نتیجه چنانچه وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به وسیله ای تمام مراحل باربری را که شامل بسته بندی ،جابجایی، بارگیری و چیدمان لوازم می‌شود پشت سر بگذارید، همین الان با مجموعه ارائه دهنده باربری داودیه تماس حاصل فرمایید تا برترین خدمات باربری را در اختیارتان قرار دهند.

بهترین تعرفه باربری:

تهران باربری با برخورداری از بیش از ۲۰ سال سابقه ارائه  خدمات باربری جزو یکی از منصف ترین اتوباز ها در سطح تهران دسته بندی می شود. در نتیجه اگر شما نیز قیمت های یک باربری در کنار کیفیت ارائه خدمات مجموعه برای شما در اولویت است می توانید تهران باربری را انتخاب نمایید چرا که بهترین و نازل ترین تعرفه‌ ها را برای خدمات خود در نظر می‌گیرد .مجموعه بزرگ تهران باربری با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی زیر نظر اتحادیه صنف حمل و نقل برترین و نازل ترین قیمت ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

ماشین های حمل بار:

از جمله خودروهای  که شرکت ما برای حمل بار و اثاث کشی استفاده می کند می توان به خاور ۶ متری و ۸ متری،ایسوزو،هیوندا،وانت ، کامیون ، نیسان بار و ……اشاره کرد. تیم های حمل بار ما با خودرو های مسقف و موکت بندی شده در گوشه گوشه محله های تهران مستقر شده اند تا در صورت درخواست شما عزیران برای اسباب کشی  ، تیم ما سریع به محل اعزام شوند و مشکلات مانند ترافیک های عادی تهران باعث بروز مشکل در ارائه سرویس ما به شما عزیزان نشود.

021-22895281

021-22895297

خدمات اتوبار تهران‌ باربری :

شاید با خود بگویید  چرا انتخاب مجموعه ی تهران باربری!!! به همین خاطر ما در این مبحث در خدمت شما هستیم تا برخی از مجموعه خدمات مجموعه ارائه دهنده باربری داودیه را خدمت شما معرفی نماییم در نتیجه با ما در ادامه همراه باشید.

 • ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته(حتی ایام تعطیل)
 • ۲_برخورداری از کارکنان کار آزموده،دوره دیده و با تجربه
 • ۳_ارائه ی بار نامه و بیمه نامه ی دولتی
 • ۴_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن، متنوع،مسقف،به روز و موکت کاری شده
 • ۵_اریه ی منصفانه ترین نرخ های باربری
 • ۶_برخورداری از مشاورین رایگان و صادق
 • ۷_ارسال کارشناس به محل باربری جهت ناظرات بر کیفیت کار ها
 • ۸_ضمانت عدم تغییر قیمت ها با امکان قیمت دهی هوشمند و پرداخت الکترونیک کلیه ی وجه باربری
 • ۹_ارائه ی برترین بسته بندی ها همگام با به روز ترین متد روز اروپا
 • ۱۰_ارائه ی صفر تا صد باربری
 • ۱۱_ارائه ی خدمات باربری به صورت وی آی پی به در خواست مشتری

آرامش خاطر در باربری:

با توجه به آنچه که تا اکنون خدمتتان عرض کردم چنانچه مایل هستید با آرامش زیاد تمام مراحل باربری را بدون تجربه حتی یک دردسر کوچک پشت سر بگذارید انتخاب مجموعه ارائه دهنده باربری داودیه می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. در نتیجه همین الان وقت را از دست ندهید و با مشاورین رایگان مجموعه بزرگ تهران باربری تماس حاصل فرمایید تا آن ها بتوانند در طول تمام مراحل باربری کنار شما عزیزان باشند.

شعبه شمال تهران: 22895281-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *