باربری شهران | اتوبار شهران | 44366245-021


باربری شهران

امرزوه با تغییر سبک زندگی و بیشتر شدن اجاره نشینی نسبت به قدیم که افراد در کم تر مواقعی منزل خود را تغییر می دادند و وسایل خود را جا به جا می نمودند اما همان طور که گفته شده امروز برای سهلوت در جا به جایی های متعدد که بین افراد مختلف روی می دهد باید شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت نمایند اما از میان انبوهی از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات باربری به کدام یک می شود اطمینان کرد تا یک باربری ایمن و مناسب را از مبدا باربری شهران تجربه نماییم بی شک یک گزینه ی مطمئن در انتخاب هر نوع شرکت ارائه دهنده ی خدمات باربری شهران سابقه ی خدماتی و هم چنین رضایت مشتریان ان مجموعه می باشد ،ما امروز در کنار شماییم تا یکی از طلایه دار ها در امر جا به جایی هر گونه وسایل ادارت،منازل،شرکت ها،مدارس ،حمل جهزیه ی عروس و خدمات رسانی ویژه به سالمندان را خدمت شما معرفی نماییم .شرکت تهران باربری از مبدا باربری شهران یکی از بهترین شرکت ها و مطمن ترین انتخاب برای شما از مبدا باربری شهران می باشد چرا که این شرکت سابقه ی خدماتی درخشان  ۲۰ ساله دارد و در این ۲۰ سال خدمت بی دریغ توانسته با بهترین نیرو های خدماتی، مدیریتی توانا ،کیفیت خدماتی ویژه و هم چنین قیمت های استثنایی رضایت صد در صدی تمام مشتریان خود را جلب نماید.پس اگر شما هم قصد جا به جایی وسایل را از مبدا باربری شهران را دارید و می خواهید در کنار کیفیت خدماتی بی نظیر یک حمل و نقل ارزان را در کم ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت تجربه نمایید تهران باربری بهترین گزینه برای جا به جایی وسایل شما از مبدا باربری شهران می باشد.

اگر هنوز هم می خواهید با شرکت ارائه دهنده ی باربری شهران اشنا شوید کافی است با من همراه باشید تا ویژگی های برتر و متمایز شرکت تهران باربری را نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده ی باربری شهران برایتان برشمارم.

شعبه غرب تهران:

021-44389431

021-44389435

ویژگی های ممتاز شرکت تهران باربری به شرح زیر است:

۱_ارائه ی خدمات به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل.دیگر نگران نباشید چرا که ما خدمات یک باربری شهران را برای شما در هر ساعتی از شبانه روز و یا حتی در ایام تعطیل با بالاترین کیفیت انجام می دهیم حتی شما می توانید در انتخاب ساعت جا به جایی وسایلتان از مبدا باربری شهران با همکاران من تماس حاصل فرمائید تا در این زمینه نیز به شما کمک کنند و ساعت های کم ترافیک را جهت کاهش زمان باربری به شما معرفی نمایند.

۲_ارائه خدمات وی ای پی از مبدا باربری شهران به در خواست مشتریان محترم .

۳_بر خورداری از پرسنل مجرب،توانا و آموزش دیده در زمینه ی جا به جایی وسایل .ما خدمات یک باربری شهران را همراه بهترین نیرو های خدماتی خود که با وسواس کامل گلچین شده اند خدمت شما ارائه می دهیم .ان ها با نهایت دقت و با استفاده از مهارت های خود در زمینه ی جا به جایی وسایل از هر گونه اسیب به وسایلتان حین جا به جایی  جلوگیری می نمایند.

۴_ارایه برترین خدمات بسته بندی همگام با پیشرفت های روز دنیا. ما هر آنچه برای یک بسته بندی اصولی وسایل از مبدا باربری شهران لازم است را همچون،وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، سلفون،لایف پک،فوم ضربه گیر، کیسه های مخصوص حباب دار،کارتون های رگال دار ،چسب اسکات پهن،ساک های مخصوص حاوی پشم شیشه وغیره  را همراه داریم تا بهترین های خود را خدمت شما ارائه دهیم و از آسیب های احتمالی جلوگیری نماییم.

۵_برخورداری از برترین نیرو های خدماتی در امر چیدمان وسایل.ما از صفر تا صد یک باربری از مبدا باربری شهران یا هر نقطه ی دیگر از تهران و حومه را که شامل ،جا یه جایی وسایل، بسته بندی و چیدمان می شود را با بالاترین کیفیت ممکن خدمت شما ارائه می دهیم. در این زمینه نیز نیرو های ما با توجه به اصول چیدمان وسایل و هم چنین سلیقه شما سعی در چیدمان لوازم به بهترین شکل و اصولی ترین روش می نمایند.

۶_برخورداری از رانندگان حرفه ای، با تجربه و راه بلد از مبدا باربری شهران.رانندگان ما با نهایت دقت،صبر و حوصله سعی در جا به جایی وسایل شما می نمایند و با توجه به آشنایی کاملی که با مسیر های ارتباطی دارند در دام هیچ دست اندازی نمی افتند و وسایل شما را در نهایت سلامت به مبدا مورد نظرتان می رسد ،ان ها همچنین طی مسیر چندین بار وسایل شما را چک می کنند تا از صحیح و سالم بودن وسایل در جای خود اطمینان حاصل نمایند.

۷_برخورداری از وسایل حمل و نقل ایمن و متنوع. ما به شما این اطمینان را می دهیم که قدرت انتخاب شما برای گزینش یک وسیله ی حمل و نقل مناسب  از مبدا باربری شهران بسیار بالاست و شما می توانید متناسب با وسایلتان یکی از وسایل نقیله ی ما را که شامل کامیون ،وانت،نیسان،خاور های ۶ متری و هشت متری،ایسوزو،هیوندا و غیره می باشند را بر گزینید و قابل ذکر است که بگویم کف تمام وسایل نقیله از مبدا باربری شهران موکت کاری شده تا هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

۸_شرکت تهران باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف حمل و نقل می باشد و همین عامل می تواند شما را از انتخاب شرکت تهران باربری مطمئن سازد.

۹_بازدید از محل باربری قبل از هر گونه جا به جایی و حمل و نقل وسایل. کارشناسان ما قبل از هر گونه جا به جایی وسایل از مبدا باربری شهران بازدید به عمل می اورند تا یک دید کلی از نحوه ی جا به جایی وسایل و بسته بندی ان ها به دست اورند تا بتوانند شما را در انتخاب وسیله ی حمل و نقل مناسب و متناسب با وسایلتان راهنمایی کنند.

۱۰_قیمت دهی منصفانه همراه با امکان پرداخت هوشمند و الکترونیک بدون هیچ گونه صحبت مجدد بر سر قیمت یکی از ویژگی های ممتاز شرکت تهران باربری از مبدا باربری شهران می باشد که ان را از مابقی شرکت های باربری متمایز می سازد .شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که شرکت های باربری در ابتدای کار یک قیمتی را به شما عنوان کنند و در انتهای خدمات باربری با بهانه های مختلف این قیمت ها را افزایش بدهند اما دیگر خیالتان راحت باشد چرا که با این ویژگی از مبدا باربری شهران دیگر لازم نیست نگران قیمت ها باشید .

۱۱_اماده سازی گیاهان و وسایل برقی برای بسته بندی به اصولی ترین روش.

۱۲_حمل حیوانات اهلی و خانگی با برترین روش ها .ما در مبدا باربری شهران به خوبی می دانیم که تا چه انداره حیوانات خانگی و یا اهلی شما برایتان اهمیت دارد به همین خاطر ما ان ها را درون ماشین های مخصوص و با ایمنی بالا جا به جا می نماییم .

۱۳_ارایه ی بار نامه و بیمه نامه ی باربری در شرکت تهران باربری از مبدا باربری شهران. شاید برای شما سوال شود که ایا شرکت ارائه دهنده ی خدمات باربری وسایل ما را بیمه می نماید یا خیر باید بگویم ما تمام وسایل شما را از مبدا باربری شهران بیمه می نماییم تا دیگر هیچ گونه نگرانی از بابت وسایل خود نداشته باشید و با خیال راحت به ما جهت حمل ایمن وسایل خود اطمینان نمایید.

021-44366245

021-44366247

با توجه به آنچه که خدمت شما عزیزان ذکر کردم دیگر جایی هیچ معطلی نیست تمام این ویژگی ها برای شما در شرکت تهران باربری آماده و محیاست و فقط کافی ست با همکاران من در این مجموعه تماس حاصل نمایید تا ان ها بتوانند بهترین خدمات را ان طور که شایسته ی شماست خدمتتان ارائه دهند.

قیمت های تمام شده ی یک باربری از مبدا باربری شهران

همان طور که پیش تر نیز خدمتتان عارض شدم قیمت های منصفانه ی شرکت تهران باربری در کنار خدمات ویژه ای که ارائه می دهد یک  ویژگی برتر می باشد که ما را از سایر شرکت های باربری از مبدا باربری شهران متمایز می سازد ما این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت های استثنایی ما رضایت کامل شما را جلب می نماید .اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید فقط کافی ست با مشاورین رایگان ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید تا ان ها اطلاعات کامل در مورد روند کاری و قیمت ها را در اختیارتان قرار دهند.

در مبحث قیمت گذاری ها چند عامل مهم تاثیر گذار می باشد که من ان ها را خدمت شما قرار می دهم تا با شناخت ان ها بتوانید در هزینه های یک باربری شهران صرفه جویی نمایید.

عوامل تاثیر گذار در مبحث قیمت ها:

۱_تناژ بار یا همان وزن وسایل که بر حسب تن محاسبه می شود یکی از مهم ترین گزینه ها در مبحث قیمت گذاری می باشد.

۲_تعداد طبقات موجود در ساختمان

۳_فاصله ی بین مبدا تا مقصد مورد نظر شما

۴_تعداد و نوع وسیله های حمل و نقل در خواستی از مبدا باربری شهران

۵_تعداد نیرو های در خواستی شما

۶_بسته بندی وسایل

۷_اخرین موردی که در مبحث قیمت گذاری ها باید به آن توجه شود بارنامه و بیمه نامه ی باربری می باشد.

بسته بندی ویژه ی وسایل همگام با برترین متد های روز دنیا

شاید شما هم جزو ان دسته از افرادی هستید که نگرانی زیادی برای جا به جایی وسایل خود دارید و نمی خواهید لوازمتان حین جا به جایی آسیب ببینند باید بگویم یک بسته بندی اصولی و ویژه می تواند خیال شما را از همه ی جهات راحت نماید ما در شرکت تهران باربری تمام وسایل شما را اعم از یخچال ساید بای ساید،مبل ها،ماشین لباس شویی،پیانو و از این قبیل وسایل را درون کیسه های مخصوص حباب دار و فوم ضربه گیر قرار می دهیم و بعد به طور کامل با چسب اسکات پهن و سلفون محافظت می نماییم، بهتر است در مورد ظروف شکستنی و با ارزش شما نیز که نگرانی بیشتری را می طلبد برایتان مختصری توضیح دهم ما تمام ظروف شکستنی را با نهایت دقت درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد از این مرحله به کارتون های مقاوم چند لایه انتقال می یابد تا دیگر هیچ آسیبی به ان ها وارد نشود.ما تمام لباس های شما را نیز درون لایف پک ها که به اندازه دو تا سه تا کشوی دراور لباس در ان ها جای می گیرد و یا درون کارتون های رگال دار قرار می دهیم تا دیگر هیچ گونه اسیبی به ان ها وارد نشود و بعد از جا به جایی تمام لباس هایتان مرتب و بدون هیچ گونه چروکی در اختیارتان باشد تا دیگر متضمن زحمت دو چندان مرتب کردن لباس هایتان نشوید و در اخر بهتر است در مورد جابه جایی  رخت خواب های شما نیز توضیح مختصری بدهم ما از مبدا باربری شهران تمام رخت خواب های شما را درون ساک های ضد عفونی شده ی زیپ دار که حاوی پشمه شیشه می باشد قرار می دهیم تا از هر گونه الودگی و آسیبی مصموم بمانند.با تمام توضیحاتی که خدمتتان ارائه دادم دیگر نگران آسیب به وسایلتان نباشید چرا که یک تیم تخصصی از مبدا باربری شهران در کنار شماست تا هر آنچه را که مایل باشید در زمینه یک باربری در اختیار شما مشتریان محترم قرار بدهد.

021-44366245

021-44366247

خدمات ویژه ی حمل جهیزیه در تهران باربری:

اگر شما هم قصد جا به جایی جهیزیه خود را دارید و نمی دانید این وظیفه ی خطیر و مهم را از مبدا باربری شهران به کدامین شرکت باربری بسپارید پیشنهاد ما به شما شرکت تهران باربری با بیش از ۲۰ سال سابقه ی خدماتی در این زمینه می باشد که همواره برترین و ویژه ترین خدمات را به زوج  های عزیز ارائه داده و شیرینی این روز ها را برای ان ها با یک باربری سریع، ارزان ،مطمن و ایمن  دو چندان نموده ،فقط کافی است با ما تماس حاصل فرمائید تا از تمام خدمات ویژه ی تهران باربری از مبدا باربری شهران بهرمند شوید. رضایت شما تمام سرمایه ی ماست.

الان وقت اطیمنان است ،با ما تماس حاصل فرمایید تا تمام آنچه که ذکر کردم را به صورت یک پکیج استثنایی در اختیار داشته باشید، بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان شرکت ارائه دهنده ی خدمات باربری شهران شما را به مشتری دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل می کند و چه افتخاری بالا تر از این که ما در کنار شما باشم پس اگر می خواهید به مجموعه ی بزرگ تهران باربری بپیوندید و جزو مشتریان ویژه ی ما شوید همین الان با همکاران من در مجموعه تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در امر خدمت گذاری اماده باشند.

شعبه غرب تهران: 44389431-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *