باربری طالقانی | اتوبار طالقانی | 44389431-021


باربری طالقانی

اگر می خواهید یک باربری بی دردسر را تجربه کنید و نمی دانید از میان انبوه شرکت های ارئه دهنده ی خدمات باربری وسایل کدام یک را انتخاب نمایید پیشنهاد ما به شما شرکت تهران باربری می باشد که با بیش از بیست سال سابقه حمل هر گونه وسایل از مبدا باربری طالقانی یا هر نقطه ی دیگر از تهران و حومه توانسته رضایت صد در صدی مشتر های خود را جلب نماید.شرایط زندگی امروز به گونه ای شده  که کسی وقت نمی کند زمان زیادی را صرف جا به جایی وسایل خود نماید و استرس های زیادی را در این زمینه  تحمل کنند در نتیجه انتخاب یک باربری مناسب و مطمئن که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان برایتان به ارمغان اورد بسیار مهم است و چه گزینه ای برتر و بهتر از شرکت تهران باربری که خدمات باربری از مبدا باربری طالقانی را به بهترین شکل و قیمت های مناسب خدمتتان ارائه می دهند.بی شک تمام دستاورد های این مجموعه ی خدماتی برتر در زیر سایه ی مدیریتی قابل و توانا  و هم چنین پرسنلی مجرب و اخلاق مدار بوده که توانسته به مرحله ی ظهور برسد.طی این بیست سال سابقه ی ارائه خدمات باربری از مبدا باربری طالقانی و دیگر نقاط تهران و حومه ما با تمام نیاز های مشتریان خود به خوبی اشنا شده ایم و هر آنچه را که ان ها می خواهند از مبدا باربری طالقانی خدمتشان ارائه می دهیم.اگر می خواهید بیشتر با مجموعه ی تهران باربری آشنا شوید تا انتهای مقاله با من همراه باشید.

شعبه غرب تهران

021-44366245

021-44366247

بسته بندی های برتر همگام با برترن متد های روز دنیا

یکی از نگرانی افراد حین جا به جایی این است که به وسایل ان ها آسیب وارد نشود تا بتوانند یک جا به جایی ایمن را تجربه کنند اما دیگر نگران اسیب به وسیلتان نباشید ما از مبدا باربری طالقانی تمام وسایل شما را با اصولی ترین روش ها بسته بندی و حمل می نماییم برای مثال یخچال های ساید بای ساید،مبل ها ،ماشین لباس شویی،پیانو و از این قبل لوازم را درون کیسه های حباب دار مخصوص  همراه فوم ضربه گیر قرار می دهیم و با چسپ پهن اسکات محافظت می نماییم، ظروف شکستنی و با اررش شما را نیز درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد به درون کارتون های مقاوم چند لایه انتقال می یابند،اگر در مورد البسه ی خود نیز نگران هستید باید بگویم ما دو روش حمل برای جا به جایی لباس های شما داریم که شامل لایف پک ها و کارتون های رگال دار می باشد ،لایف پک ها به اندازه ی دو تا سه تا کشوی دارو لباس را درون خود جای می دهند و کارتون های رگال دار هم مناسب لباس ارزشمند شماست تا بعد از جا به جایی دیگر نگران چروک و یا خراب شدن لباس ها نباشید در مورد جا به جایی رخت خواب های شما نیز کمی توضیح می دهم ما  از مبدا باربری طالقانی تمام رخت خواب های شما را درون ساک های مخصوص ضد عفونی شده و زیب دار که حاوی پشم شیشه می باشد قرار می دهیم.در اخر نیز باید بگویم تمام گیاهان و لوزام برقی را برای یک بسته بندی حرفه ای آماده می نماییم پس شما دیگر از مبدا باربری طالقانی  نگران آسیب به وسایل خود نباشید.

چرا باید از خدمات بسته بندی لوازم استفاده کرد

اگر شما هم جزو کسانی هستید که گمان می کنید کنار گذاشتن هزینه برای بسته بندی وسایل کار بیهوده ای است پس بهتر است با من همراه باشید تا با یک حساب سر انگشتی ساده متوجه شوید که بسته بندی وسایل از مبدا باربری طالقانی تا چه حد برای شما سودمند است. بسته بندی وسایل باعث می شود در حین جا به جایی هیچ گونه اسیبی به وسایل شما وارد نشود و دیگر متحمل هزینه های گزاف  جهت خرید مجدد وسایل نمی شوید از دیگر مزایای  بسته بندی اصولی وسایل این است که باعث می شود وسایل شما حجم کم تری را اشغال کند و دیگر لازم نیست هزینه ی اضافی برای سفارش ماشین های حمل و نقل متعدد و یا بزرگ تر با مصرف شوخت بیشتر نمایید.و در اخر باید بگویم بسته بندی وسایل باعث می شود بعد از جا به جایی دیگر وسایل شما بهم ریخته نباشد و خیلی راحت لوازم را طبقه بندی شده در اختیار داشته باشید پس دیگر جای شکی باقی نمی ماند که هزینه برای بسته بندی اصولی از مبدا باربری طالقانی نه تنها به ضرر شما نیست بلکه به سود شما می باشد.

021-44389431

021-44389435

ویژگی های برتر شرکت تهران باربری

 1. ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل.ما در هر ساعتی از شبانه روز کنار شماییم تا دیگر نگران یک باربری از مبدا باربری طالقانی نباشید .
 2. ۲_برخورداری از نیرو های مجرب،آموزش دیده و اخلاق مدار در زمینه ی جا به جایی وسایل .نیرو های ما با توجه به تجربه و آموزش های لازمی که در این زمینه دیده اند بدون هیچ گونه آسیبی وسایل شما را از مبدا باربری طالقانی جا به جا می نمایند.
 3. ۳_بسته بندی وسایل با اصولی ترین روش ها
 4. ۴_برخورداری از وسایل نقیله متنوع و ایمن که شامل خاور های شش متری و هشت متری ‌ایسوزو،هیوندا،وانت نیسان و غیره می باشد.در این مجموعه شما می توانید هر نوع و یا تعدادی که لازم دارید وسایل نقلیه سفارش دهید تا در اصرع وقت خدمت شما قرار گیرند.
 5. ۵_برخورادی از نیرو های مخصوص چیدمان با برترین روش ها.ما صفر تا صد خدمات یک باربری را برای شما انجام می دهیم .
 6. ۶_ارایه خدمات وی ای پی به در خواست مشتری
 7. ۷_حمل حیوانات خانگی و اهلی با اصولی ترین روش
 8. ۸_برخوراری از رانندگان ماهر و راه بلد .رانندگان ما بر اساس تجربه و آشنایی کامل با مسیر های ارتباطی وسایل شما را ایمن به مقصد مورد نظرتان می رسانند و طی مسیر چندین بار لوازم را چک می کنند تا از سالم و محکم بودن وسایل جای خود اطمیان حاصل نمایند.
 9. ۹_قیمت دهی منصفانه بدون هیچ گونه صحبت مجدد بر سر قیمت و امکان پرداخت الکترونیک از ویژگی های ممتاز شرکت تهران باربری از مبدا باربری طالقانی می باشد.
 10. ۱۰_دارای مجوز رسمی  از اتحادیه ی صنف حمل و نقل می باشد.
 11. ۱۱_بازدید از محل قبل از هر گونه جا به جایی برای دست یابی به یک دید کلی از نحوه ی بسته بندی و جا به جایی وسایل.
 12. ۱۲_ارائه فاکتور رسمی ،بار نامه و بیمه نامه ی باربری. ما تمام وسایل شما را از مبدا باربری طالقانی بیمه می نماییم تا دیگر هیچ نگرانی برای شما باقی نماند.
 13. ۱۳_خدمات رسانی ویژه به سالمندان و نو عروس ها

قیمت های تمام شده ی یک باربری از مبدا باربری طالقانی

همان  طور که پیش تر نیز ذکر کردم یکی از ویژگی های ممتازی که شرکت تهران باربری را از مابقی شرکت های حمل و نقل وسایل از مبدا باربری طالقانی متمایز می سازد امکان قیمت دهی هوشمند، همراه پرداخت الکترونیک بدون هیچ گونه صحبت مجدد بر سر قیمت می باشد‌.قیمت های منصفانه در ازای خدماتی برتر همیشه رضایت تمام مشتری های شرکت تهران باربری را از مبدا باربری طالقانی جلب کرده پس در مبحث قیمت گذاری نیز تمام حواس ما معطوف به مشتری می باشد تا بهترین ها را با کم ترین قیمت ها کنار ما تجربه نمایید .فقط کافی است با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمایید تا هر آنچه را که مد نظر دارید پاسخگو باشند و شما را از روند کاری در مبدا باربری طالقانی آگاه سازند.

021-44389431

021-44389435

چند عامل در مبحث قیمت گذاری ها تاثیر دارد که من به اختصار چندی از ان ها را برایتان عنوان می کنم.

 • ۱_تناژ بار یا همان وزن وسایل که بر حسب تن محاسبه می شود. تناژ بار یکی از مهم ترین عواملی است که در مبحث قیمت ها تاثیر می گذارد.
 • ۲_تعداد نیرو های در خواستی شما
 • ۳_تعداد و نوع وسیله ی حمل و نقل انتخابی شما از مبدا باربری طالقانی
 • ۴_تعداد طبقات موجود در ساختمان .
 • ۵_فاصله ی بین مبدا تا مقصد مورد نظرتان
 • ۶_میزان سوخت مصرفی
 • ۷_بسته بندی ویژه محصولات که هر وسیله ای متناسب با خود بسته بندی متناسبی دارد.
 • ۸_اخرین موردی نیز که در مبحث قیمت گذاری ها باید به آن  توجه شود بارنامه و بیمه نامه ی یک باربری از مبدا باربری طالقانی می باشد.

دیگر جای هیچ نگرانی نیست همین الان با همکاران من در مجموعه ی تهران باربری تماس حاصل فرمائید تا برترین خدمات را از مبدا باربری طالقانی خدمت شما قرار دهند ،بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان یک شرکت باربری از مبدا باربری طالقانی شما را به مشتری های دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل می نماید چرا که ما به کیفیت خدماتی که ارئه می دهیم ایمان داریم.

شعبه غرب تهران: 44389435-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *