باربری ملاصدرا | اتوبار ملاصدرا | 88679369-021


باربری ملاصدرا

بی شک شما در انتخاب یک باربری مناسب که بهترین خدمات  را در کم ترین زمان ممکن و بسیار با هزینه های مقرون به صرفه  خدمتان ارایه دهد ،خیلی تحقیق می کنید و به دنبال راهی می گردید که یک حمل و نقل ایمن و بدون درد سر را تجربه کنید پس با من همراه  شوید  تا مجوعه ای را خدمتان معرفی کنم که بهترین خدمات  باربری ملاصدار را خدمتان  ارایه می دهد.

شرکت تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه ی درخشان در زمینه ی حمل و نقل وسایل قادر است خدمات باربری ملاصدارا را همگام با بهترین متد های روز دنیا در اختیارتان قرار دهد.

شعبه شمال تهران

021-22895281

021-22895297

بی شک برخورداری از مدیریتی تواتا و پرسنلی کاربلد و آموزش دیده بوده که توانسته در این بیست سال نام تهران بار بری را همیشه در صدر نگه دارد.ما در این مجوعه از مبدا باربری ملاصدرا با تمام نیاز های مشتری خود اشنا هستیم و همیشه در تلاشیم که یک باربری ملاصدرا را مطابق با نیاز، سلیقه و خواسته مشتری عزیزمان انجام دهیم.شرکت باربری و اتوبار تهران بار بری دارای مجوز کاملا رسمی از اتحادیه ی صنف حمل و نقل می باشد.حضور ناظران و بازرسان ما  از مبدا باربری ملاصدرا به شما این اطمینان  را می دهد که یک حمل و نقل ایمن  و راحت را تجربه کنید.با همکارن من در مجموعه ی تهران باربری تماس حاصل فرمائید و مطمن باشید بهترین انتخاب  را از مبدا باربری ملاصدرا داشته اید.

خدمات باربری در سه مرحله

در تهران باربری خدمات یک باربری ملاصدرا در سه مرحله  صورت می گیرد که شامل  بسته بندی، حمل و نصب می باشید در تمام  این سه مرحله ما نهایت دقت  و توانایی خود را به خرج می دهیم که ماه عسل این سه مرحله رضایت مشتری عزیزمان باشد.

مزایای استفاده از خدمات  تهران باربری از مبدا باربری ملاصدرا

 • ۱-خدمات رسانی بیست و چهار ساعته :فرقی نمی کند کجای تهران و حومه زندگی می کنید ما در امر خدمت گذاری در هر ساعتی از شبانه روز حتی در ایام تعطیل اماده هستیم تا دیگر نگران اسباب کشی و یا جا به جایی وسایل خود از مبدا باربری ملاصدرا یا هر نقطه ای دیگر از تهران و حومه نباشید.
 • ۲_ماشین های حمل و نقل متنوع:ما در این مجموعه به شما این اطمینان را می دهیم که حق انتخاب شما برای ماشین حمل و نقل بالاست و شما می توانید بر اساس نوع ،حجم و یا وزن وسیلتان آنچه مورد نظرتان است را به هر تعداد که می خواهید انتخاب کنید.ما در این مجوعه دارای خاور های شش متری و هشت متری، وانت، کامیون،ایسوز،هیوندا و نیسان هستیم .
 • ۳_نیرو های کار آزموده :فرقی نمی کند در کدام بخش از اساب کشی باشد نیرو های ما در تمام مراحل،حمل،بسته بندی و نصب مجدد نهایت دقت را به عمل می آورند تا آنچه  شایسته ی شما است را از مبدا باربری ملاصدرا در اختیارتان قرار دهند.نیرو های اخلاق مدار ، کاربلد و حرفه ای ما در این مجموعه ی خدماتی یاعث شده تا به کسب صد در صد رضایت مشتری نائل شویم .
 • ۴_رانندگان ماهر و راه بلد:رانندگان ما با نهایت صبر و حوصله و هم چنین شناختی که با مسیر های ارتباطی دارند سعی بر حمل با دقت وسایل شما نموده و ان ها را همچون وسایل خود می دانند و از هر گونه اسیب احتمالی به وسایلتان جلو گیری می کنند.
 • ۵_بسته بندی ویژه ی وسایل همگام با متد روز دنیا
 • ۶_بازدید از محل اساب کشی:کارشناسان ما  قبل از هر گونه جا به جایی  از مبدا باربری ملاصدرا بازدید به عمل می اورند تا یک دید کلی از نحوه ی بسته بندی و جا به جایی وسایل داشته باشند ‌.
 • ۷_ارایه خدمات وی ای پی به در خواست مشتری عزیزمان از مبدا باربری ملاصدرا
 • ۸_حمل حیوانات خانگی با اصولی ترین روش
 • ۹_اماده کردن تمامی گیاهان برای جا به جایی:دیگر نگران نباشید  ما تمام وسایل شما حتی گیاهان با ارزشتان را با اصولی ترین روش بسته بندی و آماده ارسال می کینم تا در طول جا به جایی  هیچ گونه اسیبی نبینند.
 • ۱۰-بسته بندی لوستر و کلیه ی سیستم های روشنایی از مبدا باربری ملاصدرا
 • ۱۱_اریه بیمه نامه و بار نامه ی دولتی:شاید برای شما سوال باشد که آیا شرکت باربری که قرار است وسایل ما را مبدا باربری ملاصدرا حمل کند سلامت ان ها را تا بعد  از جا به جایی تضمین میکند یا نه.باید بگویم ما در تهران باربری از مبدا باربری ملاصدرا تمام وسایل شما را بیمه می کنیم تا شما خیالتان از هر گونه اسیب احتمالی وارده به وسایلتان راحت باشد.
 • ۱۲_نیرو های مخصوص چیدمان وسایل :ما این جاییم تا آنچه را که برای ان آموزش های فراوان دیده ایم را در خدمتان قرار دهیم نیرو های ما بر اساس آموزش های حرفه ای و سلیقه ی شما این مهم را نیز برای شما به نحو احسنت انجام می دهند و شما از خروجی کار نهایت لذت را می برید.

مزایای ویژه ی بسته بندی وسایل:ما به شما این اطمینان را می دهیم که اندکی هزینه برای بسته بندی اصولی وسایلتان می تواند از بسیاری ضرر های مالی جلو گیری کند و بسته بندی اصولی وسایل از مبدا باربری ملاصدرا نه تنها بی فایده نیست بلکه باعث می شود وسایل شما جای کم تری را اشغال کنند وشما بتوانید از وسایل حمل و نقل کوچک تر استفاده کنید که این قضیه خود به تنهایی می تواند هزینه های یک باربری ملاصدرا را کاهش دهد.و از طرف دیگر بسته بندی اصولی وسایل به شما کمک می کند تا در پایان جا به جایی خیلی راحت وسایل خود را پیدا کنید و از  بهم ریختگی وسایل و یا گم شدن ان ها نیز جلو گیری می کند.

021-22895281

021-22895297

ابزار مورد استفاده جهت جا به جایی و بسته بندی وسایل در یک بار بری ملاصدرا

 1. ۱_کیسه های حباب دار مخصوص
 2. ۲_موکت جهت جابه جایی وسایل و پوشاندن کف وسایل نقلیه
 3. ۳_فوم برای بسته بندی وسایل شما
 4. ۴_پتو برای داخل وسیله ی حمل و نقل جهت جلو گیری از آسیب به وسایل هنگام حرکت
 5. ۵_کارتون های مقاوم  چند لایه
 6. ۶_ساک های مخصوص
 7. ۷_چسب ،سلفن،روزنامه باطله،چادر،طناب و غیره

خدمات ویژه ی تهران باربری به نو عروس ها:ما در آغاز فعالیت تا به امرزو همراه تیم تخصصی خود در کنار نو عروس ها بوده ایم تا ان ها بتوانند جهزیه ی خود را بدون هیچ گونه نگرانی و آسیب احتمالی به مقصد مورد نظر برسانند.

قیمت های تمام شده ی یک بار بری ملاصدرا به چه میزان است؟

مبحث قیمت گذاری منصفانه در یک باربری ملاصدرا خیلی مهم  است، ما در این مجموعه  تمام تلاش خود را می کنیم تا نازل ترین قیمت ها رو بدون هیچ گونه افت کیفیت در اختیار مشتری عزیزمان قرار دهیم خیالتان از بابت قیمت ها همچون کیفیت یک باربری ملاصدرا راحت باشد چرا که ما در این بیست سال خدمت گذاری همیشه مشتری مداری را سر لوحه ی کاری خود قرار داده ایم و در این  زمینه هم اطمینان داریم که شما را راضی میکنیم.همین الان با مشاورین رایگان ما  تماس حاصل فرمائید و هر گونه سوالی که دوست دارید را به تیم حرفه ای ما بگوئید ان ها شما را به بهترین  شکل راهنمایی می کنند.در مبحث قیمت گذاری چند مورد تاثیر گذار است که شناخت ان ها می تواند باعث افزایش اگاهی شما و در نتیجه  باعث کاهش هزینه هایتان  شود.

چند پارامتر تاثیر گذار در بحث قیمت گذاری  :

۱_فاصله ی بین مبدا تا مقصد :هر چه فاصله ببشتر باشد و سوخت بیشتری نیز صرف شود قیمت ها را افزایش می دهد.

۲_تعداد نیرو های در خواستی شما

۳_تناژ بار که بر حسب تن محاسبه می شود یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت های یک بار بری ملاصدار است.

۴_نوع وسیله ی حمل و نقل انتخابی :هر چه وسیله ی حمل و نقلی انتخابی کوچک تر باشد هزینه ها کم تر می شود.

۵_بسته بندی وسایل

۶_تعداد طبقات

دیگر منتظر چه هستید ما هر آنچه را که مد نظر شماست در اختیارتان قرار می دهیم تا یک خاطره ی خوش از یک باربری ملاصدرا داشته باشد ما به شما این اطمینان را می دهیم که یک بار انتخاب ما به عنوان باربری ملاصدرا شما را به مشتری دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل می کند.

شعبه شمال تهران : 22895297-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *