باربری هروی | اتوبار هروی | 22895297-021


باربری هروی

امروزه  انتخاب خدمات یک شرکت باربری  ایمن در امر جا به جایی حرف اول را می زند.اگر شما هم قصد جا به جایی  وسایل از مبدا باربری هروی را دارید و به دنبال یک شرکت مناسب از مبدا باربری هروی می گردید که نه تنها خدمات بی نقص در امر جابه جایی وسایل را ارایه دهد بلکه قیمت های منصفانه،نیرو های اموزش دیده،تعهد کاری بالا و سرعت عمل  نیز داشته باشد، پیشنهاد ما به شما یک باربری هروی است که توسط تیم تخصصی تهران باربری ارائه می شود .تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه ی کاری درخشان و به پشتوانه ی تجربه ی سال ها خدمت، خدمات یک باربری هروی را از صفر تا صد کار برایتان با بالاترین کیفیت و برترین متد های تخصصی در زمینه ی جا به جایی وسایل از مبدا باربری هروی  انجام می دهد، وقتی شرکتی با سال ها تجربه ی خدماتی و کسب رضایت صد در صدی مشتری های خود کنار شماست

شعبه شمال تهران

021-22895281

021-22895297

دیگر جای هیچ نگرانی در امر جا به جایی وسایلتان باقی نمی ماند و شما می توانید هر گونه لوازمی اعم از وسایل منزل ،لوازم لوکس و ارزشمند،وسایل ادارات،مدارس و حمل هر گونه وسیله سنگین یا سبکی را به تیم تخصصی تهران باربری از مبدا باربری هروی بسپارید و دیگر نگران چند و چون کار نباشید و اصلا  لازم نیست میان مشغله های زیاد زندگی شهری استرس زمان یا سختی های اسباب کشی را تحمل کنید زیرا تیم ما یک باربری هروی را در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت شما ارائه می دهد چرا که احترام به وقت مشتری های عزیز برای تیم تخصصی ما یک الویت مهم محسوب می شود و تهران باربری تمام تلاشش را می کند تا از هر گونه اتلاف وقت مشتری جلو گیری کند.تمام این خدمات در زیر سایه ی مدیریتی توانا، پرسنلی کار آزموده و پشتیبانی بیست و چهار ساعته بوده که نام تهران باربری به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقل همیشه خوش درخشیده.

پس اگر به دنبال یک باربری ایمن از مبدا باربری هروی هستید همین الان با ما تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهیم.

اسباب کشی در فصول سرد سال:

با نزدیک شدن به فصل های سرد سال استرس  یک جا به جایی برای افرادی که قصد حمل و نقل  وسایل خود را از مبدا باربری هروی دارند افرایش می یابد و هم چنین اهمیت انتخاب یک شرکت مناسب که از اصولی ترین روش های جابه جای وسایل در فصول سرد سال اگاه باشد نیز افزایش می یابد. اما دیگر نگران نباشید زیرا شرکت تهران باربری در کنار شماست و جابه جایی وسایل را در این فصول نیز به اصولی ترین روش برایتان انجام می دهد یکی از مهم ترین نکات که باید در این فصل بیشتر به ان ها توجه کرد بسته بندی  وسایل است زیرا وسایل باید جوری بسته بندی شوند که رطوبت به ان ها وارد نشود. ما در تهران باربری از مبدا باربری هروی کارتون های مقاوم و عایق کاری شده ای داریم که از نفوذ رطوبت به داخل وسایل جلو گیری می کند.

پس جایی هیچ نگرانی نیست ما در تمام زمان ها کنار شماییم تا آنچه استحقاقش را دارید برایتان از مبدا باربری هروی  به ارمغان اوریم.

 

ویژگی های برتر شرکت تهران باربری :

  • ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل .هیچ تفاوتی نمی کند چه زمانی را برای جا به جایی وسایل از مبدا باربری هروی انتخاب کنید ما در بیست و چهار ساعته شبانه روز در امر خدمت گذاری آماده هستیم و در تمام ایام ،حتی روز های تعطیل نیز پشتیبانی بیست و چهار ساعته داریم ولی برای شما پیشنهادی ویژه ای آماده کرده ایم بهتر است با مشاورین رایگان ما در این مجوعه در هر ساعتی که مایل بودید تماس حاصل فرمائید تا ان ها بهترین زمان را برای جا به جایی از مبدا باربری هروی  به شما اعلام کنند که در ساعاتی جا به جایی صورت بگیرد که ترافیک وجود نداشته باشد ودر نتیجه سرعت عمل  یک حمل و نقل  از مبدا باربری هروی نیز افزایش یابد.
  • ۲_بسته بندی اصولی  و ویژه همگام با برترین متد های روز دنیا.ما تمام وسایل شما اعم از یخچال ،مبل ها ،کمد ها، ماشین لباس شویی و غیره را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد با چسب اسکات پهن به طور کامل بسته بندی می کنیم ،لوازم شکستنی و حساس را نیز درون کیسه های حباب دار قرار می دهیم و بعد به داخل کارتون های بسیار مقاوم و۵ لایه منتقل می کنیم تا هیچ گونه آسیبی به ان ها در حین جا به جایی وارد نشود.لباس های شما را نیز درون کارتون ها رگال دار یا لایف پک ها بدون هیچ گونه اسیبی قرار می دهیم . اگر در مورد بسته بندی رخت خواب ها که نیاز است خیلی تمیز به محل مورد نظر شما منتقل شود نیز سوال دارید باید بگویم ما ان ها را درون ساک های مخصوص و ضد عفونی شده که حاوی پشم شیشه هستند تا فشاری به رخت خواب شما وارد نشود قرار می دهیم و این ساک ها زیپ دار هستند و هیچ گونه الودگی و گرد و قباری وارد ان ها نمی شود.تمام این خدمات ویژه در شرکت تهران باربری از مبدا باربری هروی محیاست و شما با هزینه ای اندک سلامت وسایل خود را تضمین می کنید‌ با کمک برترین بسته بندی های تیم تخصصی تهران باربری.
  • ۳_ بر خورداری  از کار کنان ازموش دیده ،حرفه ای و اخلاق مدار.یکی از موارد مهمی که ما در جا به جایی وسایل به  آن توجه بسیار نموده ایم نحوه ی برخورد با ارباب رجوع می باشد کار کنان ما با نهایت صبر و حوصله و هم چنین تعهد کاری بالا لوازم شما را جا به جا می کنند و ان ها با توجه به قدرت بدنی بالا و هم چنین حس مسئولیت پذیری که دارند وسایل شما را همچون وسایل  خود می دانند و از مبدا باربری هروی بدون هیچ اسیبی لوازمتان را به مقصد مورد نظر می رسانند‌.
  • ۴_برخورداری از رانندگان حرفه ای و احراز هویت شده.ما در این مجموعه از مبدا باربری هروی برترین رانندگان خود را در اختیارتان قرار می دهیم و ان ها با توجه به آشنایی کاملی که با مسیر های ارتباطی دارند بدون هیچ گونه خطایی وسایل شما را به مقصد مورد نظرتان می رسانند.
  • ۵_قیمت دهی هوشمند ،منصفانه و امکان پرداخت الکترونیک  از مبدا باربری هروی بدون هیچ گونه صحبت مجدد بر سر قیمت از ویژگی های ممتاز شرکت تهران باربری می باشد.
  • ۶_بازدید از محل قبل از هر گونه جا به جایی وسایل برای آگاهی از نحوه ی حمل ونقل و بسته بندی لوازم و کمک به شما برای انتخاب هر چه بهتر وسایله نقلیه متناسب با حجم ،نوع و وزون وسایلتان
  • ۷_حمل حیوانات خانگی و اهلی با بهترین روش ها و همچین اماده سازی گیاهان و لوازم برقی برای جا به جایی از مبدا باربری هروی
  • ۸_شرکت تهران باربری  دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف حمل و نقل می باشد و این مهم باعث می شود خیال شما از همه ی جوانب کار راحت باشد.
  • ۹_ارایه بارنامه و بیمه نامه ی دولتی. ما تمام وسایل شما را از مبدا باربری هروی بیمه می کنیم تا دیگر نگران هیچ گونه آسیبی یه وسایلتان نباشید.
  • ۱۰_برترین و متنوع ترین وسیله های حمل و نقل را از ما در شرکت تهران باربری بخواهید. به شما این اطمیان را می دهم که هر وسیله ای مد نظر شماست در مجوعه ی تهران باربری  از مبدا باربری هروی به هر تعداد که بخواهید موجود می باشد.

قیمت یک باربری در هروی

قیمت های تمام شده ی یک‌ باربری از مبدا باربری هروی چه میزان است؟!همان طور که پیش تر نیز اشاره کردم در شرکت ما بر خلاف سایر شرکت های حمل و نقل قیمت های اولیه تا انتهای کار هیچ تغییری نمی کند و همیشه قیمت های منصفانه ی ما رضایت مشتری های عزیزمان را جلب کرده پس اصلا نگران نباشید ما در تمام زمینه ها مشتری خود را در اولیت قرار می دهیم.در نتیجه اگر می خواهید از قیمت یک باربری هروی آگاه شوید با مشاورین رایگان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمائید تا آنچه مد نظر شماست را برایتان به روشنی توضیح دهند.

021-22895281

021-22895297

چند عامل تاثیر گذار در قیمت  یک باربری هروی عبارتند از:

۱_تناژ بار یا وزن محصول که بر حسب تن محاسبه می شود.

۲_تعداد نیرو های در خواستی شما

۳_نوع وسیله ی نقلیه ی انتخابی

۴_فاصله ی بین مبدا تا مقصد

۵_تعداد طبقات موجود در ساختمان

۶_نوع بسته بندی وسایل.هزینه ای اندک برای بسته بندی می تواند از هزاران خسارت احتمالی جلوگیری کند و هم چنین بسته بندی اصولی باعث می شود وسایل شما جای کم تری را اشعال کنند .

تمام انجه را که عرض کردم در شرکت تهران باربری برای شما یک جا محیاست و شما تجربه ی یک بابری ایمن را از مبدا باربری هروی کنار ما تجربه می کنید فقط کافی است با ما تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن آنچه را که از بهترین ها می خواهید در اختیار داشته باشید ،شعار ما مشتری مداریست بی شک یک بار انتخاب ما شما را به مشتری های دائمی این مجوعه ی خدماتی تبدیل می کند زیرا ما به آنچه که  می گویم ایمان داریم

شعبه شمال تهران : 22895297-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *