نیسان بار اندرزگو | وانت بار اندرزگو | 22895297-021


وانت بار اندرزگو 

باربری و اتو بار تهران باربری جزو چندین شرکت بزرگ تهران در زمینه ی حمل و نقل وسایل با بیش از بیست سال سابقه ی درخشان است که خدمات حمل و نقل وسایل را از مبدا باربری دروس و یا دیگر نقاط تهران و حومه به بهترین  شکل ممکن انجام  می دهد.ما در تهران باربری کلیه ی خدمات اسباب کشی از مبدا نیسان بار اندرزگو که شامل جابه جایی لوازم سنگین، بسته بندی، چیدمان اثاثیه و غیره را با کارکنانی مجرب و توانا به صورت بیست و چهار ساعته در اختیارتان قرار می دهیم.ما با داشتن چندین شعبه در سراسر تهران هر کجا که باشید در کوتاه ترین زمان ممکن کنارتان هستم تا خدمات یک باربری بی عیب و نقص را در اختیارتان قرار دهیم.اگر به دنبال جابه جایی  وسایلتان را با وانت بار اندرزگو هستید و دنبال راهی مطمن می گردید تا خیالتان از چند و چون ماجرا راحت باشد پیشنهاد ما انتخاب تهران باربری  است که می تواند حمل وسایلتان را از مبدا وانت باردروس با بالاترین کیفیت و امنیت به مقصد مورد نظرتان حمل کند.

شعبه شمال تهران

021-22895281

021-22895297

مزایای استفاده از شرکتی با  بیش از بیست سال سابقه چی می باشد.؟!

 • ۱-خدمات  رسانی بیست و چهار ساعته حتی در روز ها و ایام تعطیل:هر ساعتی از شبانه روز که اراده کنید تیم تخصصی ما  از وانت بار اندرزگو  اماده ی خدمت رسانی به شما  مشتریان عزیز است.
 • ۲-بسته بندی اصولی وسایل همگام با بهترین متد های روز دنیا:دیگر نگران جابه جایی وسایلتان از نیسان بار اندرزگو نباشد ما این جاییم که سلامت کالاهای  شما را بعد از جا به جایی با یک بسته بندی اصولی تضمین کنیم.
 • ۳-تنوع ی بالا در وسیله ی حمل و نقل:شما می توانید با توجه به نوع، حجم و وزن وسیلتان از مبدا باربری  دروس هر نوع ماشینی را برای جا به جایی وسایلتان انتخاب  کنید .
 • ۴_رانندگان ماهر و آشنا با مسیر های ارتباطی:ما در تهران باربری در تلاشیم که خدمات حمل ونقل  از وانت بار اندرزگو و یا هر نقطه ای دیگر از تهران را به بهترین  شکل انجام دهیم و این مهم امکان پذیر نمی شود مگر در زیر سایه ی پرسنلی مجرب و تواتا.رانندگان ما با دقت تمام گلچین شده اند و ان ها با توجه به تجربیات و شناختی که از مسیر های ارتباطی دارند و هم چنین در کمال صبر و حوصله سعی در جا به جایی وسیلتان  می کنند  تا در حین مسیر اسیبی به ان ها وارد نشود.
 • ۵-کارکنانی مجرب ،تواتا و ورزیده:ما همیشه  به داشتن نیرو های ماهر افتخار می کنیم زیرا رضایت صد در صدی مشتری را در حین کار مسئولانه  ی خود جلب می کنند.
 • خدمات ویژه ی ما 

  خدمات ویژه ی تهران باربری  به نو عروس ها:ما با سال ها تجربه همیشه بهترین خدمات را در اختیار نو عروس ها قرار داده ایم و ان ها را در یک حمل و نقل ایمن یاری کرده  ایم.ما در این مجموعه اماده ایم تا با وانت باردروس بهترین خدمات را برای  نو عروس ها  به ارمغان اوریم.

  پس دیگر جای هیچ تردیدی نیست با ما در مجوعه ی تهران باربری تماس حاصل فرمائید تا همکاران من با نیسان بار اندرزگو تا مقصد مورد نظرتان شما را یاری  کنند. ما به شما اطمینان  می دهیم که یک بار انتخاب  ما برای جا به جایی وسایل  شما را به مشتری دائمی ما تبدیل می کند.

  شعبه شمال تهران : 22895297-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *