وانت بار آزادی | نیسان بار آزادی | 44366245-021


قیمت های باربری در کنار کیفیت برتر برای شما اولویت دارد؟!!!

چنانچه جوابتان به تمامی سوالات فوق مثبت است پیشنهاد می‌کنم امروز در کنار ما باشید چرا که ما با یک پیشنهاد ویژه در خدمت شما هستیم تا بسیاری از دردسرهای جابجایی لوازم را از دوش شما عزیزان برداریم و با کیفیت بالا لوازم تان را به مقصد مورد نظرتان برسانیم .پیشنهاد ویژه ی ما انتخاب مجموعه خدمات  تهران باربری می باشد که می تواند برترین خدمات وانت بار آزادی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. کادری مجرب و حرفه ای ، قیمت های استثنایی، تجهیزات به روز و پیشرفته ،تجربه کاری بالا و بسیاری از ویژگی‌های دیگر تنها با انتخاب  مجموعه ارائه دهنده نیسان بار آزادی در اختیار شما است، در نتیجه فقط کافیست تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید  تا برترین خدمات مان را در اختیارتان قرار دهیم.

شعبه غرب تهران

021-44389431

021-44389435

خدمتی صادقانه:

مجموعه ارائه دهنده وانت بار آزادی با برخورداری از ۲۰ سال سابقه خدماتی در کنار شماست تا تمام مراحل باربری را با کیفیت بالا برای تان انجام دهد. ماه عسل این بیست سال  سابقه آشنایی کامل با نیاز شما مشتریان عزیز می باشد که به مجموعه تهران باربری کمک نموده همواره خدمتی رو به جلو و برتر را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد، و بی شک یکی از پارامتر های مهم در زمینه ی انتخاب مجموعه باربری تجربه کاری و پیشینه خدماتی آن مجموعه می باشد در نتیجه و با توجه به تمام صحبتهایی که ارائه نمودم تهران باربری می‌تواند یکی از هوشمندانه ترین انتخاب ها برای شما عزیزان که قصد جابجایی لوازم خود را دارید  باشد.

تضمین صد در صدی سلامت بار:

یکی از مهم‌ ترین کارهایی که مجموعه‌ های ارائه دهنده خدمات  باربری باید آن را تضمین نمایند سلامت ۱۰۰ درصدی بار شما تا پایان مراحل باربری می باشد.  اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه ؟!!باید خدمتتان عرض نمایم که با ارائه بسته بندی های ایمن و با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته یک مجموعه باربری می تواند سلامت بار شما را تا پایان کار تضمین نماید. مجموعه ی درخشان  تهران باربری نیز با به کارگیری علم روز دنیا و‌ تجهیزاتی پیشرفته  همچون وکیوم های بیست متری و ۹۰ متری ،چسب اسکات پهن ،روزنامه باطله، طناب، پتو، موکت، کارتون های رگال دار،کارتون های مقاوم پنج لایه ،کیسه های حباب دار، ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه، پک های ضدعفونی شده،  لایف پک ها، فوم ضربه گیر و بسیاری از تجهیزات دیگر می‌تواند ضمانت سلامت صد درصدی لوازم شما تا پایان مراحل باربری باشد.در نتیجه نگران آسیب به لوازمتان حین جابجایی نباشید و با خیال راحت نیسان بار آزادی را به ما بسپارید .

۴ توصیه اساسی باربری:

  1. ۱_یکی از اولین پیشنهاد های ما به شما در زمان جابجایی وسایل تفکیک لوازمی که استفاده نمی کنید می باشد چرا که این کار باعث می شود وزن وسایل که یک عامل تاثیر گذار در قیمت ها می باشد به صورت چشم‌ گیری کاهش یابد.
  2. ۲_توصیه ی دوم ما به شما همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره نمودم ،این است که از خدمات بسته بندی  ما استفاده نمایید چرا که امنیت وسایل شما بالا می رود و از طرف دیگر اگر وسایل به صورت اصولی بسته بندی شوند حجم کم تری را اشغال می نمایند و شما دیگر لازم نیست از وسایل حمل و نقل متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر استفاده نمایید .
  3. ۳_توصیه ی بعدی مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات وانت بار آزادی  به شما این است که آخرین کارتنی که قرار است باریگری شود را از وسایل مهم و ضروری که بعد از نقل مکان کردن به محل جدید سریع مورد استفاده قرار می گیرد پر کنید چرا که آخرین جعبه ی باریگری شده توسط کارکنان ما اولین جعبه ای است که در محل جدید تخلیه می شود.
  4. ۴_سعی کنید مدارک مهم و وسایل با ارزش مانند طلا ،پول و … را نزد خود نگاه دارید.

شعبه غرب تهران : 44366245-021 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *