وانت بار غرب | نیسان بار غرب | 44366247-021


نیسان بار غرب

شرکت تهران باربری برای شما شگفتانه  ای از جنس خدماتی برتر اماده کرده  است که شما بعد از امتحان این پکیج استثنایی از مبدا نیسان بار غرب تبدیل به مشتری دائمی مجموعه ی بزرگ و درخشان ما می شوید و این پکیج استثنایی چیزی نیست جز یک بار بری بی نقص با خدماتی ارزنده همگام با بهترین متد های روز دنیا .پکیجی استثنایی از مبدا وانت بار غرب که شامل کارکنانی توانا و مجرب خانم و آقا ، حضور ناظران ،بازرسان و نمایندگان کیفی،خدمت رسانی بیست و چهار ساعته از مبدا نیسان بار غرب یا هر نقطه ی دیگری از تهران و حومه،  قیمت دهی هوشمند و منصفانه بدون هیچ گونه تغییر قیمت تا انتهای باربری ،خودرو های حمل و نقلی مختلف همچون ایسوزو ، کامیون ،خاور، نیسان و وانت،بیش از ۲۰ سال سابقه ی درخشان ، بیمه نامه  بار بری، دارای مجوز از اتحادیه،بسته بندی اصولی و حرفه ای ،ارائه خدمات وی ای پی به در خواست مشتری و بسیاری ویژگی ها دیگر که در ادامه برایتان توضیح می دهم.

شعبه غرب تهران:

021-44366245

021-44366247

تهران باربری آماده خدمت رسانی از مبدا نیسان بار غرب به هر نقطه از تهران و حومه می باشد ،با بیش از بیست سال سابقه ی درخشان در امر جابه جایی وسایل  اداری،مدارس ،منازل و همچنین خدمات رسانی به سالمندان و حمل تخصصی جهزیه عروس  در کنار شماست تا از مبدا

نیسان بار غرب  به هر کجا که مایلید وسایلتان را منتقل کند.جا دارد که خاطر نشان شوم همه ی این ویژگی ها زیر سایه ی مدیریتی توانا و کاردان و پرسنلی مجرب قابل اجرا بوده تا الان بتوانیم به جرات بگوییم که رضایت مشتریان ما از تیم تخصصیمان صد در صد بوده و ما مفتخریم خدمات حمل و نقل وسایل از مبدا نیسان بار غرب یا هر نقطه ی دیگر از تهران بزرگ و حومه هستید را  برایتان انجام  دهیم.

مزایا و ویژگی های استفاده از خدمات تهران باربری از مبدا نیسان بار غرب.

  • ۱_برخورداری از کارکنانی مجرب،تواتا ،کارازموده و مسئولیت پذیر :آنچه مارا دراین بیست سال در اوج نگه داشته صد در صد برخورد حرفه ای و محترمانه ی تیم تخصصی ما از مبدا نیسان بار غرب یا هر نقطه ای دیگر از تهران بوده است.
  • ۲-خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل :بله ما در هر زمانی که اراده کنید  در امر خدمت گذاری از مبدا نیسان بار غرب یا هر نقطه ی دیگری از تهران  و حومه  آماده هستیم.دیگر نگران نباشید  با خیال راحت حمل و نقل وسایل خود را هر زمان که اراده کردید به ما بسپارید  تا به بهترین  شکل ممکن خدمتی ویژه را در اختیارتان قرار دهیم.
  • ۳_حمل و نقل وسایل با بالاترین دقت و اصولی ترین روش:نیرو های ما در امر جا به جایی وسایل تمام تلاش خود را می کنند  تا از هر گونه خسارت های احتمالی جلوگیری شود ان ها وسایل شما را همچون لوازم خود می دانند و با توانایی ،تجربه، و آموزش  هایی عالی که در این زمینه  دیده اند حمل و نقل وسایل شما را با نهایت درایت انجام می دهند زیرا هدف ما در مجموعه ی تهران باری بری از مبدا نیسان بار غرب به حداقل رساندن خسارت های احتمالی وارده است.
  • ۴_بسته بندی ویژه ی وسایل طبق اصولی ترین روش های روز دنیا:در ادامه بیشتر در مورد این مسئله توضیح می دهم اما اگر خلاصه بخواهم بگویم تیم تخصصی ما این اطیمنان را به شما می دهد که با بسته بندی اصولی کارکنان اموزش دیده ی ما تمام بارها بدون هیچ اسیبی از مبدا نیسان بار غرب به مقصد مورد نظر شما می رسد.
  • ۵_جا به جایی وسایل و کالا و اماده سازی ان ها برای انتقال به مقصد جدید
  • ۶_بازدید از محل جا به جایی بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای:کارشناسان ما قبل از جا به جایی هر گونه وسیله ای از مکان مورد نظر بازدید به عمل می اورند تا یک ارزیابی جامع از نحو ی بسته بندی و جا به جایی وسایل داشته باشند و بتوانند بهترین خدمات را از مبدا وانت بار غرب برای شما  به عمل آورند.
  • ۷- در اختیار داشتن رانندگان ماهر  و بلده راه:رانندگان ما با صبر و حوصله و شناخت دقیقی که از مسیر های حمل و نقل دارند میتوانید وسایل شما را با احتیاط فراوان از مبدا نیسان بار غرب به مقصد مورد نظرتان برسانند.
  • ۸_در اختیار داشتن تمامی ابزار مورد نیاز برای یک حمل و نقل اصولی و حرفه ای:ما تمام وسایل مورد نیاز را در اختیار داریم تا به وسیله ان بتوانیم بهترین خدمات را برایتان به ارمغان اوریم .
  • وسایلی همچون:چسپ،طناب،کیسه های مخصوص حباب دار،سلفن،چادر،موکت،  ،کارتون های مقاوم چند لایه،ساک های مخصوص،روزنامه باطله و غیره.
  • ۹_وسیله های حمل و نقل متنوع:انتخاب شما برای وسیله ی حمل و نقل بسیار بالاست شما می توانید  در مجوعه ی ما از مبدا وانت بار غرب با توجه به نوع ،وزن و میزان وسایلتان، ماشین حمل و نقل خود را انتخاب کنید.این مجوعه شامل عنوان ماشین های مسقف ،نیسان ،خاور شش متری و هشت متری ،کامیون ‌،ایسوزو ،هیوندا و غیره می باشد.

دیگر منتظر چه هستید اگر هنوز به دنبال باربری از مبدا نیسان بار غرب هستید با ما در مجوعه ی تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه در زمینه حمل و نقل تماس حاصل فرمائید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که هم خدمات ما شما را راضی کند هم نحوه ی عملکر پرسنل و همچنین قیمت گذاری های منصفانه ی ما رضایت خاطر شما را جلب کند .و ما مطمئن هستیم با یک بار انتخاب شرکت پر اوازه ی تهران باربری از مبدا نیسان بار غرب به مشتری دائمی  این مجموعه تبدیل می شوید و چه افتخاری بالاتر از خدمت رسانی به شما  عزیزان  است.

شعبه غرب تهران: 44366245-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *