اسنپ بار شرق تهران | اتوبار اسنپ شرق تهران | 88679369-021


اسنپ بار شرق تهران

امروزه با گسترش استفاده از اینترنت و راحتی کار با آن بسیاری از افراد کسب و کار خود را به روز کرده اند و جهت راحتی حال مشتریان آنلاین شاپ ها ،فروشگاه های اینترنی و … به وجود آمده اند چرا که دیگر لازم نیست شما وقت زیادی را جهت رسیدن به خواسته خود صرف نمایید و تنها با یک کلیک ساده خدمات مورد نظرتان را در اخیتار دارید در همین راستا شرکت تهران باربری نیز تحویلی عظیم در این صنف را ایجاد نموده و آماده می باشد تمامی خدمات اسنپ بار شرق تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهد فقط کافیست وارد سایت شرکت تهران باربری شوید و هر آنچه را که در زمینه ی جابجایی وسایل خود نیاز دارید مانند ماشین های نقلیه ،تعداد کارگر و … را انتخاب نمایید و بعد از آن دیگر نگران دردسر های جابجایی لوازم خود نباشید چرا که ما خدمات اسنپ بار شرق تهران را درست در زمان مقرر که انتخاب نموده اید در اختیارتان قرار می دهیم. پس در نتیجه و با توجه به آنچه ذکر کردم اگر در یکی از مناطق شرق تهران ساکن هستید و قصد جابجایی لوازم خود را دارید تا انتهای مقاله با من همراه باشید تا بیشتر با شرکت تهران باربری و خدماتی که ارائه می دهد آشنا شوید و ارائه ی خدمات اسنپ بار شرق تهران را به ما بسپارید. شرکت تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه ی طولانی و درخشان در زمینه ی جابجایی وسایل و آشنای کامل با نیاز مشتریان  یک گزینه ی کاملا هوشمندانه در زمینه ی جابجایی وسایل می باشد چرا که با کسب تجربه ی بیشتر و بهبود روند ارائه ی خدماتش هر روز بهتر از دیروز موفق به کسب رضایت صد در صدی تمام مشتریان خود در زمینه ی ارائه خدمات  اسنب بار شرق تهران شده است.

شعبه شرق تهران

021-88572219

021-88679369

تنوع بالا در ماشین های حمل و نقل وسایل را از ما بخواهید:

در شرکت تهران باربری شما می توانید هر نوع وسیله ی نقلیه که نیاز دارید و به هر تعداد که بخواهید  انتخاب نمایید چرا که تنوع ماشین  حمل و نقل بالایی دارد که شامل، نیسان،کامیون،خاور ۶ متری و ۸ متری ،وانت ،ایسوزو، هیوندا و ….. می شود و شما می توانید با خیال راحت وسیله ی نقیله ی متناسب با لوازمتان را  جهت انجام خدمات اسنپ بار شرق تهران انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که تمامی ماشین های حمل و نقل ایمن و موکت کاری شده هستند و اگر نیاز داشتیه باشید می توانید جهت جابجایی وسایل خود در زمستان از وسایل حمل و نقل مسقف نیز استفاده نمایید.

چه زمانی را جهت جابجایی مناسب می دانید!!!؟

تا به حال شده که جهت انتخاب زمان مناسب باربری دچار مشکل شده باشید !!اما دیگر خیالتان راحت باشد چرا تهران باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل آماده ی ارائه ی خدمات اسنپ بار  می باشد و شما می توانید با خیال راحت هر زمانی را که از همه ی روز ها برایتان مناسب تر است انتخاب نمایید و بعد از آن کارکنان ما درست در زمان مقرر شده جهت ارائه ی خدمات اسنپ بار شرق تهران در محل آماده می شوند.

بیمه نامه ی باربری همان گزینه ی مطمئن جهت آسایش خاطر شما:

شرکت تهران باربری تمامی خدمات اسنپ بار خود را همراه بیمه نامه ارائه می دهد چرا که ما به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم ایمان داریم ارائه ی بیمه نامه ی باربری نیر تنها جهت آسایش خاطر شما می باشد تا بتوانید با خیال راحت انجام خدمات اسنپ بار تهران را به ما بسپارید.

حمل وسایل سنگین با اتوبار مجهز تهران باربری :

مجموعه ی برتر تهران باربری آماده ی حمل هر گونه وسیله ای اعم از لوازم ادرات،شرکت ها،کار خانه ها،مدارس، منازل، حمل جهیزیه عروس و … می باشد و جهت حمل هر وسیله ای از راه کار خاص خود استفاده می نماید و با در دست داشتن کارکنان با تجربه و مسئولیت پذیر و تمامی تجهیزات لازم و به روز جهت ارائه ی بسته بندی ویژه قادر است بهترین خدمات را در زمینه ی اسنپ بار شرق تهران ارائه دهد ‌.برای مثال ما لوازم سنگین همچون یخچال ساید بای ساید،مبل ها،پیانو ،کمد و … را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد با چسب اسکات پهن به طور کامل محافظت می نماییم و در صورت لزوم آن ها را درون فوم ضربه گیر ۲۰ متری و یا ۹۰ متری قرار می دهیم.

021-88572219

021-88679369

چند نکته ی طلایی جهت تجربه ی یک اسباب کشی بهتر:

با رعایت چند نکته ی بسیار ساده شما می توانید کیفیت جابجایی وسایل خود را بالا ببرید.

یک_اولین گزینه تفکیک وسایل بلا استفاده از لوازمی می باشد که مورد استفاده ی شما قرار می گیرد .انجام این کار باعث می شود وزن وسایل که یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در قیمت ها می باشد کاهش باید، سرعت حمل و نقل وسایل افزایش یاید و در آخر نیز بعد از جابجایی از بهم ریختگی وسایل جلوگیری گردد‌.

دو_یکی از جعبه ها را از مواد ضروری که بعد از رسیدن به مقصد مورد نیاز قرار می گیرند پر کنید و این جعبه را در مرحله ی آخر تحویل کارکنان تهران باربری بدهید تا آخرین جعبه ی بارگیری شده اولین جعبه ای باشد که بعد از رسیدن به مقصد تخلیه می شود.

سه_یک گزینه ی مهم دیگر جهت تجربه ی  باربری مناسب استفاده از خدمات بسته بندی اصولی کارکنان تهران باربری می باشد چرا که بسته بندی باعث می شود در پایان باربری تمام لوازمتان کاملا مرتب و تفکیک شده در اختیارتان باشد و از بهم ریختگی بعد از جابجایی جلوگیری گردد و یک بسته بندی اصولی باعث می شود وسایل بیشتر ی را تنها  با یک ماشین حمل و نقل کم هزینه تر جابجا نمایید و دیگر به وسایل نقلیه ی متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر احتیاج نداشته باشید و همین عامل نیز هزینه های یک باربری را به صورت چشم گیری کاهش می دهد.

رانندگان ویژه ی ما از هم اکنون با انتخاب خدمات اسنپ بار شرق تهران در اختیار شماست:

یکی از ویژگی های برتر شرکت تهران باربری در زمینه ی ارائه ی خدمات اسنپ بار شرق تهران برخورداری از رانندگان راه بلد ،مسئولیت پذیر، با اخلاق وصبور می باشد .چرا که آن ها در طی مسیر چندین بار لوازم شما را چک می کنند تا از محکم و سالم بودن لوزام در جای خود اطمینان حاصل نمایند و با آشنایی کاملی که با مسیر های ارتباطی دارند در کمال آرامش و ایمی وسایل شما را به مقصد می رسانند.

باربری ها چه وسایلی را حمل نمی کنند؟!!

همان طور که در مباحث قبلی ذکر گردید شرکت تهران باربری متخصص در حمل هر گونه وسیله ای با برخورداری از پرسنل توانا و وسایل حمل و نقل ایمن و متنوع می باشد اما بعضی از موارد را هیچ شرکت باربری حمل نمی نماید که شامل مواردی که در زیر ذکر شده است می باشد.

 • قوطی های آئروسل
 • آمونیاک
 • مهمات اسلحه
 • باتری های خودرو
 • ذغال، بنزین فندک
 • کپسول غواصی پر شده
 • مجموعه شیمیایی
 • حلال های شوینده
 • مواد شیمیای تارک خانه
 • کود
 • کپسول آش نشانی
 • وسایل آتش بازی
 • سوخت / روغن
 • باطری های خانگی
 • نفت سفید
 • سفید کننده مایع
 • اسلحه
 • کبریت
 • رقیق کننده رنگ
 • آفت کش ها
 • سم
 • مواد شیمیایی استخر
 • مشروبات الکلی
 • سوخت سترون

باربری با سرویس کامل مناسب چه کسانی است؟!

اگر وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به وسیله ای تمام مراحل باربری را با کیفیت، سریع و مقرون به صرفه در اختیار داشته باشید استفاده از خدمات سرویس کامل اسنپ بار شرق تهران که شامل جابجایی،بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوزام می شود بسیار مناسب شما می باشد.

اسنپ بار شرق تهران تنها با یک کلیک در اختیار شماست:

با توجه به آنچه که خدمتتان عرض کردم اگر می خواهید بسیار راحت و مطمئن وسایل شما به مقصد مورد نظرتان برسد فقط کافیست تهران باربری را انتخاب نمایید تا کیفیت ارائه ی خدماتش شما را تبدیل به مشتری دائمی این مجموعه نماید.

شعبه شرق تهران: 88572219-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *