باربری ساقدوش | اتوبار ساقدوش | 22895297-021


باربری ساقدوش

باربری ساقدوش را با ما در شرکت بی نظیر تهران باربری با بیش از ۲۰ سال سابقه ی کاری درخشان در زمینه ی حمل و نقل وسایل تجربه کنید. شرکت تهران باربری از مبدا باربری ساقدوش با سال ها تجربه ی خدماتی در امر بسته بندی حرفه ای ،حمل و نقل وسایل،چیدمان و دکوراسیون داخلی همراه مشاورین رایگان برای خدمت گذاری با بالاترین کیفیت اماده می باشد.جا به جایی وسایل با همه ی مشکلات و سختی هایش برای  شرکت تهران باربری  از مبدا باربری ساقدوش یک تعهد کاری و امر ویژه محسوب می شود و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفته تا رضایت خاطر شما را جلب کند.ما در مجموعه ی تهران باربری ،باربری ساقدوش را با بهترین پرسنل کاری خدمتان ارایه می دهیم ،کار کنانی که از مسئولیت پذیری بالای بر خوردار هستند ،بی شک تمام این ها زیر سایه ی مدیریتی تواتا و قابل بوده که به مرحله ی ظهور رسیده.

شعبه شمال تهران

021-22895281

021-22895297

ما در تهران باربری در تلاشیم که خدمات باربری از مبدا باربری ساقدوش را با کم ترین هزینه ،بالاترین کیفیت خدماتی ،بدون هیچ گونه خسارتی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم زیرا وقت شما مشترهای عزیز برای تیم خدماتی ما بسیار با ارزش و گران بهاست و ما در این مجموعه از مبدا باربری ساقدوش از هر گونه اتلاف وقت جلو گیری می‌کنیم زیرا جلب رضایت شما در تمام زمینه های یک باربری الویت ماست . وجود ناظران و بازرسان ما در هنگام جا به جایی باعث شده تا تمام مراحل  کاری اعم از جابه جایی، بسته بندی،چیدمان بدون هیچ گونه کوتاهی و با اصولی ترین روش ها انجام  شود.پس دیگر منتظر چه هستید اگر به دنبال یک شرکت ایمن از مبدا باربری ساقدوش می گردید که رضایت صد درصدی شما را در امر جا به جایی جلب کند پیشنهاد ما به شما شرکت تهران باربری  است ،فقط کافی است با همکاران من در این مجموعه تماس حاصل فرمائید  تا ما شما را از مبدا باربری ساقدوش تا مقصد مورد نظرتان یاری کنیم .

اگر هنوز هم می خواهید با مجموعه ی تهران بار بری بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله با من همراه باشید.

خدمات ویژه ی بسته بندی در شرکت تهران باربری

ما تمام وسایل شما را با اصولی ترین روش بسته بندی و اماده ی ارسال می کنیم و همیشه متد های روز دنیا را برای بهتر  اریه دادن خدمات به مشتری های عزیزمان پیگری می‌کنیم تا انچه شایسته ی شماست را با پکیج های استثنای خدمتان قرار  دهیم.

ما تمام وسایل بزرگ‌ همچون  یخچال های ساید بای ساید ،مبل ها،کمد ها و از این قبیل وسایل را درون کیسه های حباب دار با چسب اسکات پهن به طور کامل محافظت می کنیم. نگران ظروف چینی خود نباشید ما ان ها را با نهایت دقت درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد به جعبه های مقاوم چند لایه منتقل می کنیم.لباس های شما را نیز درون کارتون های رگال دار قرار می دهیم تا هیچ گونه اسیبی به البسه ی ارزشمند شما وارد نشود.ما رخت خواب های شما را نیز به صورت کاملا اصولی درون ساک های زیب دار مخصوص حمل رخت خواب که سه لایه و حاویه ی پشم شیشه هستید قرار می دهیم ،پس دیگر  خیالتان از بسته بندی وسایل راحت باشد زیرا یک تیم حرفه ای از مبدا باربری ساقدوش کنار شماست.

مزایای بسته بندی وسایل چیست؟!

شاید با خود بگویید چرا باید بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید یا چرا باید هزینه ای صرف بسته بندی وسایلتان کنید؟!بهتر است بگویم که شما می توانید با یک حساب سر انگشتی متوجه شوید که بسته بندی اصولی لوازم توسط شرکت تهران باربری از مبدا باربری ساقدوش تا چه حد می تواند به نفع شما باشد و هزینه های یک باربری را به سود شما کاهش دهد پس با من همراه  باشید. وقتی شما بسته بندی وسایل خود را به تیمی حرفه ای می سپارید خیالتان راحت باشد زیرا در حین جا به جایی هیچ اسیبی به ان ها نمی رسد و شما متحمل پرداخت هزینه های مجدد خرید ان وسیله نمی شوید

از طرفی دیگر  اگر بسته بندی اصولی باشد لوازم شما جای کم تری را اشغال می کند و شما می توانید ماشین حمل و نقل ارزان تری را در خواست بدهید و به عبارت دیگر وسایل شما به راحتی درون ماشین های  حمل و نقل کوچک تر هم جا می شود و دیگر نیاز نیست وسایل حمل و نقل متعدد از مبدا باربری ساقدوش سفارش دهید .یکی دیگر از مزایای استفاده از بسته بندی این است که باعث می شود بعد از جا به جایی وسایلتان را منظم در اختیار داشته باشید و دیگر به دنبال ان ها نگردید و بسیار راحت همه ی وسایل طبقه بندی شده در دسترس شما باشد.پس بسته بندی اصولی لوازم نه تنها هزینه ای اضافی نیست بلکه باعث می شود شما یک باربری ارزان و ایمن را از مبدا باربری ساقدوش تجربه کنید .

021-22895281

021-22895297

ویژگی های برتر شرکت تهران باربری:

 • ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل:ما این جاییم  تا در هر زمانی که شما مایل باشید از مبدا باربری ساقدوش کنارتان باشیم و آنچه را که برایتان سخت است بسیار اسان در اختیارتان قرار دهیم .
 • ۲_نیرو های اخلاق مدار، آموزش دیده و تواتا در امر جا به جایی وسایل:نیرو های ما با نهایت دقت تمام وسایل را جا به جا می کنند و از هر گونه اسیب احتمالی به وسیلتان جلو گیری به عمل می اورند ان ها با سال ها تجربه با نیاز تک تک مشتریان عزیز آشنا هستید و همین امر باعث شده دیگر هیچ نگرانی در امر جا به جایی وسایل نداشته باشید.
 • ۳_بازدید از محل:نیرو های ما قبل از هر گونه جا به جایی از مبدا باربری ساقدوش بازدید به عمل می اورند تا از حجم ،نوع و همچین نحوه ی بسته بندی کالا ها با خبر شوند تا بتوانند شما را در امر انتخاب تعداد کارگر،ماشین حمل و نقل کمک کنند  و یا حتی  شما  را از میزان قیمت ها آگاه سازند.
 • ۴_ ارائه بار نامه و بیمه نامه ی باربری:شرکت تهران بار بری برای اسایش خیال شما از مبدا بار بری ساقدوش تمام وسایلتان را بیمه می کند تا نام شرکت تهران باربری به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده ی خدمات  حمل ونقل از مبدا باربری ساقدوش در خاطرتان حک شود.
 • ۵_حمل اصولی حیوانات خانگی با برترین روش های ممکن
 • ۶_اماده سازی گیاهان و وسایل برقی برای جا به جایی:تمام این کار ها اصول خود را دارد و ما به شما این اطمینان را می دهیم که از اصولی ترین روش ها در شرکت تهران باربری از مقصد باربری ساقدوش برای این مهم استفاده می شود.
 • ۷_ماشین های حمل و نقل متنوع:ما به شما این اطمینان را می دهیم که برای انتخاب ماشین حمل و نقل قدرت انتخاب بالایی دارید و می توانید با توجه به وزن، حجم و نوع کالا ها یکی از وسایل حمل و نقل مناسب را انتخاب کنید‌.ماشین های حمل و نقلی ما در این مجموعه شامل:خاور ۶ متری و۸ متری ،ایسوزو،هیوندا،کامیون، وانت و نیسان می باشد.
 • ۸_قیمت دهی هوشمند و منصفانه بدون صحبت مجدد بر سر قیمت:یکی از مزایای بزرگ شرکت تهران باربری از مبدا باربری ساقدوش قیمت های کاملا عادلانه و زیر نظر اتحادیه می باشد.
 • ۹_ارائه خدمات وی ای پی به در خواست مشتری
 • ۱۰_بسته بندی ویژه همگام با برترین متد روز دنیا
 • ۱۱_برخورداری از رانندگان حرفه ای و احراز هویت شده:رانندگان ما با سال ها تجربه و شناخت دقیق راه های ارتباطی می توانند وسایل شما را کاملا ایمن به مقصد برسانند.ان ها طی مسیر  وسایل شما را چک  می کنند    تا از محکم بودن و یا سالم بودن لوازمتان اطمینان حاصل کنند.
 • ۱۲_نیرو های مخصوص چیدمان:نیرو های ما در کنار شماست تا مطابق با سلیقه ی شما و برترین متد های چیدمان بهترین خدمات را برایتان به ارمغان آورند.
 • دیگر منتظر چه هستید همه ی این ویژگی ها تنها بخشی از خدمات ارزنده ی تهران باربری  از مبدا باربری ساقدوش می باشد پس همین الان با ما تماس حاصل فرمائید تا بتوانیم شما را تا مقصد مورد نظرتان همراهی کنیم .بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان شرکت باربری شما را به مشتری دائمی این مجموعه ی خدماتی بزرگ تبدیل می کند پس اگر قصد جابه جایی وسایلتان را از مبدا باربری ساقدوش دارید با ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین هایمان را در اختیارتان قرار دهیم ‌.

قیمت های تمام شده ی شرکت تهران بار بری به چه میزان است؟!

ما به شما این اطمینان را می دهیم که قیمت های منصفانه ی ما در کنار خدمات ویژه و استثنایی پکیجی عالی را برای شما به ارمغان می اورد. فقط کافی است با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا ان ها پاسخگوی تمامی سوال های شما در این زمینه باشند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ها:

۱_تناژ بار یا همان وزن محصول که بر حسب تن محاسبه می‌شود یک عامل مهم در تعیین قیمت ها به حساب می آید.

۲_تعداد نیرو های در خواستی

۳_فاصله ی مبدا تا مقصد مورد نظر

۴_تعداد طبقات موجود در ساختمان

۵_نوع وسیله ی حمل و نقل درخواستی شما

۶_نوع بسته بندی وسایل‌ که هر وسیله ای بسته بندی متناسب با خود را دارد

ما در مجموعه ی بزرگ تهران باربری از مبدا باربری ساقدوش منتظر شما هستیم با ما تماس حاصل فرمائید تا برترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

شعبه شمال تهران : 22895297-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *