باربری نیاوران | اتوبار نیاوران | 22895297-021


باربری نیاوران 

به دنبال یک شرکت حمل و نقل ایمن از مبدا باربری نیاوران می گردید، ؟نمی دانید میان انبوهی از شرکت های حمل و نقل به کدام یک اطمینان کنید؟می خواهید بدون هیچ گونه اسیب احتمالی یک جا به جایی مطمن  را از مبدا باربری نیاوران تجربه کنید ،جای هیچ گونه نگرانی نیست پیشنهاد ما به شما شرکت  تهران باربری با بیش از بیست سال سابقه ی  درخشان  در امر جابه جایی  وسایل از مبدا باربری نیاوران و یا هر نقطه ای دیگر از تهران و حومه  است.فرقی نمی کند کجای تهران و حومه باشید  تهران باربری  در حداقل ترین زمان ممکن در امر خدمت گذاری  اماده است.ما در این مجموعه بر انیم تا بهترین  خدمات را از مبدا باربری نیاوران در خدمت مشتریان  عزیزمان  قرار دهیم.

021-22895281

021-22895297

بی شک داشتن مدیری قابل و تواتا در امر مدیریت و همچنین کار کنانی شایسته بوده که توانسته ایم در این بیست سال رضایت صد در صدی مشتری عزیزمان  را جلب کنیم.

تهران باربری از مبدا باربری نیاوران دارای مجوز رسمی از اتحادیه ی صنف حمل و نقل می باشد و سابقه ای درخشان در زمینه ی حمل وسایل منازل،ادارات ،مدارس و خدمات  رسانی  به نو عروس ها و همچنین سالمندان گرامی ،جابه جایی وسایل سنگین و جا به جایی اصولی حیوانات خانگی است و همیشه نامش در میان دیگر شرکت های بار بری خوش درخشیده و در صدر بوده.

مگر می شود شما قصد جابه جایی از مبدا باربری نیاوران را داشته باشید و شرکت تهران بار بری را با سال ها تجربه و خدمات رسانی مسئولانه ،پکیچ های استثنایی و خدمات  وی ای پی مخصوص شما و بیشماری مزایای دیگر انتخاب نکنید.!! با همکاران من در مجوعه تهران  بار بری تماس حاصل فرمائید تا ما  بتوانیم شما را از مبدا باربری نیاوران تا مقصد مورد نظرتان همراهی کنیم،اعتماد شما به ما در مجموعه بزرگ تهران باربری سرمایه ای عظیم است که همیشه در حفظ ان کوشا هستیم.

خدمات ویژه ی تهران باربری از مبدا باربری نیاوران :اگر می خواهید  از ویژگی های برتر ما در این مجوعه ی بزرگ آگاه شوید پیشنهاد می کنم تا اخر این مطالب با من همراه باشید  .

 • ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل:ما این جاییم تا به صورت شبانه روزی و هر موقع که شما اراده کنید از مبدا باربری نیاوران بهترین خدمات را خدمتان ارائه دهیم و در کنارتان باشیم تا یک بار بری حرفه ای را تجربه کنید.
 • ۲-قیمت دهی هوشمند و منصفانه :شاید قبلا تجربه ی  این را داشته باشید  که یک  شرکت حمل و نقل در ابتدای بار بری  یک قیمتی را به شما بگوید و در انتهای بار بری با بهانه های مختلف قیمت ها را تغییر دهند اما ما با ویژگی  قیمت دهی هوشمند و منصفانه و امکان پرداخت الکترونیک این اطمینان را به شما می دهیم که هیچ تغییر قیمت از مبدا باربری نیاوران تا مقصد مورد نظرتان  اتفاق نمی افتد.
 • ۳_وسایل حمل و نقل متنوع:شما  می توانید طبق نوع، حجم و وزن وسایلتان هر نوع وسیله ای که لازم داشتید را  انتخاب کنید و ما از مبدا باربری نیاوران هر آنچه را که انتخاب کردید همچون ،کامیون  ،خاور هشت متری و ده متری ،ایسوزو،هیوندا،نیسان و وانت را در اختیارتان قرار می دهیم.
 • ۴_هر تعداد کار گر که بخواهید در اختیار  شماست:ما از مبدا باربری نیاوران هر آنچه را که نیاز داشته باشید  از بهترین ها خدمتان ارایه می دهیم‌.
 • ۵_بر خورداری از مجرب ترین کار کنان آموزش دیده :ما در مجوعه تهران باربری از مبدا بار بری نیاوران  بهترین  کارکنان را در اختیار داریم ان ها با حس مسولیت پذیری  و تعهد کاری بالا همیشه آماده اند خدماتی ویژه را در اختیارتان قرار دهند.کار گران ما از مبدا باربری نیاوران  وسایل شما را همچون  لوازم خود می دانند و از هر گونه اسیب احتمالی  وارده به وسایلتان  جلوگیری می کنند.
 • ۶_کار گران مخصوص چیدمان با اصولی نوین:کار گران ما در این زمینه نیز آموزش های فروان دیده اند و مطابق و همگام با بهترین متد های روز دنیا و همچین  مطابق با سلیقه ی شما این امر را نیز برایتان سهل و اسان میکنند.
 • ۷_رانندگان حرفه ای و راه بلد:ما در مجوعه ی تهران بار بری از مبدا باربری نیاوران مفتخریم که رانندگان ما در کمال صبر و حوصله و نهایت دقت و با توجه به آشنایی که با راه های ارتباطی  دارند می توانند بالاترین کیفیت یک حمل و نقل لازم را در اختیارتان قرار دهند.
 • ۸_بیمه نامه  و بارنامه ی بار بری:بار بری و اتوبار تهران تمام  وسایل شما را  از مبدا باربری نیاوران بیمه می کند تا خیال شما تا پایان جا به جایی راحت باشد و مطمئن باشید ما تمام تلاشمان را در جهت حفظ  وسایلتان می کنیم.
 • ۹-ارایه خدمات وی ای پی به در خواست مشتری
 • ۱۰_بسته بندی حرفه ای همگام با بهترین متد روز دنیا:ما وسایلتان را با کیفیت بالا بسته بندی می کنیم تا از بسیاری ضرر های احتمالی جلوگیری شود.
 • ۱۱_استفاده از بهترین وسایل  بسته بندی :ما هر آنچه برای یک باربری اصولی از مبدا بار بری نیاوران  نیاز است را همراه داریم همچون:طناب،چسب،کیسه های مخصوص حباب دار،ساک های مخصوص،کارتون های مقاوم چند لایه، پتو برای جلو گیری از اسیب به وسایل  حین جابه جایی،موکت برای پوشاندن کفت وسایل نقلیه،سلفن، فوم ،روزنامه باطله و غیره.
 • ۱۲_ارایه فاکتور رسمی و قیمت های مناسب و منصفانه بر اساس قیمت های مصوب.

ویژگی های برتر یک نیسان بار نیاوران را در شرکت  خوش سابقه ی تهران باربری کنار هم برشمردیم دیگر جای هیچ گونه شکی باقی نمی‌ماند با همکارن من در مجوعه ی بزرگ تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم شما را از مبدا باربری نیاوران تا مقصد مورد نضرتان همراهی کنیم.

021-22895281

021-22895297

قیمت های تمام شده ی یک باربری نیاوران چه میزان است.؟

همان طور که پیش تر نیز خاطر نشان کردم قیمت های ما طبق نظر  اتحادیه است و ما  تمام تلاشمان را می کنیم که از هر لحاظ شما را راضی و خشنود سازیم. همیشه  تعیین قیمت یک باربری از موارد مهم به حساب می اید ما در این زمینه هم مشتری مداری را سر لوحه خود قرار داده ایم تا شما یک بار بری نیاوران ارزان، ایمن و حرفه ای را تجربه کنید.

چند عامل تاثیر گذار در قیمت ها:

 1. ۱_تناژ بار یا وزن محصول
 2. ۲_تعداد نیرو های در خواستی
 3. ۳_فاصله ی بین مبدا تا مقصد
 4. ۴_بیمه نامه و بار نامه
 5. ۵_نوع بسته بندی وسایل
 6. ۶_نوع وسیله ی حمل و نقلی انتخابی
 7. ۷_تعداد طبقات موجود
 8.  مزایای بسته بندی وسایل چیست؟!

شاید شما هم از ان دسته افردای هستید که فکر می کنند هزینه برای یک بسته بندی اصولی ،بیهوده است اما من با چند مثال ساده این موضوع  را برایتان روشن می کنم و شما به اهمیت بسته بندی پی می برید.

اگر شما مقداری  کمی هزینه جهت بسته بندی وسایل کنار بگذارید دیگر وسایلتان هنگام جا به جایی اسیب نمی بیند و شما متضمن  هزینه های گزاف خرید مجدد  وسایل نمی شوید .یکی دیگر از مزایای بسته بندی در یک باربری نیاوران این است که بسته بندی اصولی باعث می شود وسایل جای کم تری را اشغال کنند و شما به‌جای مثلا خاور  از وسیله ی حمل و نقل  کوچک تری استفاده کنید که خود این امر نیز  باعث می شود هزینه های شما کاهش چشم گیری داشته باشد.نکته ی دیگر هم این است که اگر شما  وسایلتان را به صورت اصولی  توسط تیم حرفه ای ما از مبدا باربری نیاوران بسته بندی کنید بعد از اتمام باربری دیگر به دنبال وسایلتان  نمی گردید و هر آنچه را که می خواهید  خیلی اسان به دست می آورید .پس کاملا منطقی  است که شما از بسته بندی وسایل توسط  تیم حرفه ای ما استفاده کنید تا جا به جایی اصولی داشته باشید .

حمل اصولی و حرفه ای جهیزیه:

حمل جهیزیه خود را نیز می توانید با خیال راحت به تیم تخصصی ما بسپارید  زیرا ما در این زمینه نیز تجربه ی فروان داریم و سال هاست که  در امر جابه جایی وسایل از مبدا باربری نیاوران در کنار زوج های عزیز هستیم و همیشه  بهترین  کیفیت خدمات رسانی را به ان ها ارائه داده ایم تا آن ها بتوانند  بدون استرس  اولین روز های زندگی مشترک را سپری کنند.

بعد از توضیح هایی که خدمتان ارایه دادم صد در صد بهترین انتخاب برای تجربه ی یک بار بری ایمن از مبدا بار بری نیاوران انتخاب تهران بار بری است.به شما این اطمینان را می دهم که یک بار انتخاب ما شما را  به مشتری  دائمی  این مجموعه ی با سابقه تبدیل می کند پس با همکاران من در مجموعه ی تهران باربری تماس حاصل فرمایید تا ما بتوانیم از مبدا باربری نیاوران تا مقصد مورد نظر شما را یاری کنیم. خواسته ی ما  جز رضایت شما نیست و در این امر تمام تلاش خود را طی سال های متمادی کرده ایم.ما در مجموعه ی تهران باربری منتظر شما عزیزان  هستیم و آماده ی هر گونه خدمت گذاری در امر جا به جایی وسایلتان با بالاترین کیفیت می باشیم.

شعبه شمال تهران : 22895297-021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *